Vodafone rozšířil spolupráci s Českými drahami na 900 stanic po celé ČR

Vodafone po úspěšném pilotním provozu výrazně rozšiřuje exkluzivní spolupráci s Českými drahami. Několikanásobně, na téměř 900, zvyšuje počet stanic ČD, které se stanou partnerskými prodejními místy operátora. Vodafone zároveň připravil speciální tarifní a předplacený balíček pro držitele elektronické In-karty Českých drah.

„Pilotní spolupráce s Českými drahami přinesla skvělé výsledky, a proto jsme se rozhodli rozšířit počet prodejních míst,“ uvedl Martin Pejša, ředitel zodpovědný za partnerský prodej zákazníkům Vodafonu a dodává: „Význam partnerských prodejních míst neustále roste. Očekáváme, že se přes ně k našim produktům a službám do dvou let dostane přes 40 procent zákazníků.“

Držitelé In-karty Českých drah si mohou exkluzivně ve značkových prodejnách, prostřednictvím telefonní linky nebo internetových stránek Vodafonu pořídit:

  • Mobilní telefony Nokia 6303 a Samsung Star S5230 se slevou 500 Kč při zakoupení s jakýmkoli hlasovým tarifem Nabito.
  • Mobilní telefon Nokia 1661 s předplacenou kartou a kreditem v hodnotě 200 Kč za speciální cenu 977 Kč

„Spolupráce s Vodafonem se nám osvědčila a zapadá do našeho dlouhodobého konceptu péče a servisu cestujícím. Proto jsme podpořili partnerství Vodafonu i v rámci programu ČD Bonus, který umožňuje držitelům In-karty čerpat různé výhody a slevy spojené nejen s cestováním,“ uvedl za České dráhy ředitel Odboru produktů a obchodu Aleš Ondrůj.

Díky rozšířené spolupráci s Českými drahami, si nyní zákazníci mohou pořídit produkty a služby Vodafonu na více než 5000 prodejních místech v České republice.

Prodejní místa, v nichž lze zakoupit produkty a služby Vodafone:

  • Síť originálních prodejen Vodafonu (65 značkových prodejen)
  • České dráhy (téměř 900 prodejních míst)
  • Česká pošta (3300 poboček)
  • Obchodní řetězce: Tesco, Globus, Electro World, Interspar, Tipsport ( stovky prodejních míst)
  • Čerpací stanice: OMV, Benzina, Shell (stovky prodejních míst)
  • Distributoři: 3A.CZ, ISC Communication Czech, SETOS, GECO TABAK, AGORA DMT (stovky prodejních míst)
Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabídne 100 000 za webovou aplikaci pro ženy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mario Mele se stane viceprezidentem pro nefiremní zákazníky Vodafonu

Viceprezidentem pro nefiremní zákazníky Vodafonu Česká republika se v říjnu stane Mario Mele (42). Bude odpovědný za všechny marketingové a...

Zavřít