Hitem Vánoc jsou levné mobily s dotykovým displejem

Ještě loni na Vánoce stály nejlevnější mobily s dotykovým displejem okolo deseti tisíc korun a pro mnohé byly nedostupným luxusem. Letos se jejich ceny propadly a dotykový displej bude hitem Vánoc. Opravdovou hvězdou předvánočních prodejů se stal Samsung S5230 Star, který Vodafone nabízí za cenu pod tři tisíce korun bez jakýchkoliv závazků.

„Dotykový displej se letos stal jedním z hlavních požadavků zákazníků. Dříve preferované funkce jako MP3 přehrávač a fotoaparát jsou dnes součástí základní výbavy drtivé většiny mobilů. Na nabídku přístrojů s dotykovým displejem jsme se proto o letošních Vánocích velmi soustředili a připravili jich pro zákazníky hned několik za dříve nemyslitelné ceny,“ říká David Novák, manažer terminálů Vodafone a dodává: „Zákazníci postupně zjišťují, že ani zadávání textu není na virtuální klávesnici problém a mnoho milovníku SMS už dnes dotykové telefony nadšeně používá.“

Samsung S5230 Star, nyní nejoblíbenější mobil s dotykovým displejem v nabídce Vodafonu, nabízí rozměrný dotykový displej s několika typy virtuálních klávesnic pro zadávání textu. Přímo z pohotovostního displeje umožňuje snadný přístup na Facebook, Twitter nebo jakoukoliv internetovou stránku a emailový účet. Telefon u Vodafonu pořídíte za standardní cenu 2 977 Kč.

Za stejnou cenu 2977 Kč najdete v nabídce Vodafone dotykové LG KP501 Cookie v exkluzivním zeleno-bílém provedení. Náročnější uživatele potěší špičkově vybavené LG KM900 Arena. Dotykový 5Mpix mobil v odolném metalickém těle lze pořídit bez závazků za 6977 Kč.

Aktuální nabídku všech telefonů s dotykovým displejem najdete na http://eshop.vodafone.cz/.

Mohlo by Vás zajímat:  Na pozici viceprezidenta pro firemní zákazníky Vodafonu nastupuje Petr Ryska

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
MMS jako vánoční přání letos předběhnou klasické pohlednice

Během letošních Vánoc budou Češi posílat více MMS zpráv než klasických vánočních pohlednic. Ještě loni přitom pohlednice MMS porazily. MMS...

Zavřít