Vodafone nabídne první samonabíjecí ekomobil Samsung z recyklovaných materiálů

Vodafone od 1. prosince exkluzivně nabídne první ekologický mobil Samsung S7550 Blue Earth. Telefon je vyroben z recyklovaných materiálů a díky solárním panelům na zadní straně si dokáže sám obstarat energii na provoz.

„Samsung Blue Earth je prvním ekomobilem na trhu. Kryt je vyroben z recyklovaných plastových lahví a neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie jako jsou ftaláty, bromované zpomalovače hoření nebo berylium,“ říká Přemysl Filip, Senior manažer společenské odpovědnosti ve Vodafonu a dodává: „Ekologický je také obal a superúsporná nabíječka, kterou ovšem díky solárním panelům není za slunného počasí nutné tak často používat.”

Přístroj se může pochlubit také speciálním ekologickým menu. Uživatel v něm najde například funkci, která při chůzi vypočítává úsporu CO2 oproti použití dopravních prostředků. K dispozici jsou i úsporné režimy nastavení displeje a dalších funkcí telefonu, které šetří energii.

První ekologický mobil Samsung Blue Earth S7550:

  • má kryt vyroben z recyklovaných plastových lahví
  • na zadní straně má solární panely, díky nimž získává energii na provoz
  • dodáván s vysoce úspornou nabíječkou
  • obsahuje speciální ekologické menu
  • dodáván v úsporném balení z recyklovaného papíru

Nový ekologický Samsung přitom nabízí nejmodernější funkce v kombinaci s rozměrným dotykovým displejem.

Vodafone se snaží zákazníkům nabízet co nejúspornější a k životnímu prostředí nejvstřícnější přístroje. Vedle ekologického Samsungu Blue Earth nabízí Vodafone od poloviny letošního roku i nejúspornější mobil na českém trhu značky Nokia, model 6730 classic.

Samsung S7550 Blue Earth bude v prodeji od 1. prosince exkluzivně u Vodafonu za standardní cenu 7 777 Kč. Například s tarifem Nabito 350 pak bude cena přístroje 5 977 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone spustil eScribe přepis pro neslyšící

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Hitem Vánoc jsou levné mobily s dotykovým displejem

Ještě loni na Vánoce stály nejlevnější mobily s dotykovým displejem okolo deseti tisíc korun a pro mnohé byly nedostupným luxusem....

Zavřít