Twist tarify jednodušší

V novém roce se T-Mobile rozhodl zjednodušit nabídku Twist tarifů. V průběhu prvního čtvrtletí 2010 proto operátor dokončí přechod všech uživatelů na modernější generaci předplacených tarifů. Nově tak budou zákazníci T-Mobile využívat Twist Start, Twist ProSMS a Twist Týden; starší tarify Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra budou ukončeny.

„Naším cílem je především snížit počet nabízených Twist tarifů tak, aby nabídka byla pro zákazníky přehlednější a jasnější,“ vysvětluje Petr Dvořák, marketingový ředitel T-Mobile a dodává: „Nová generace tarifů navíc lépe vystihuje různé modely využití mobilních služeb – ten kdo více volá, potřebuje jiný typ tarifu než náruživý ´zprávař´.“

V prvních měsících roku 2010 budou uzavřeny tarify Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra, které operátor již delší dobu nenabízí. Jejich uživatelé budou automaticky převedeni na Twist Start, Twist ProSMS a Twist Týden. Zákazník ovšem může využít možnost přejít na jiný tarif, který mu lépe vyhovuje. Tato změna bude zdarma, a to i v případě, že jinak by šlo o zpoplatněnou změnu.

Jednodušší nabídka tarifů, výhodné ceny SMS a většiny volání
Zákazníci využívající tarify Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra budou v průběhu ledna informováni SMS zprávou o automatické změně tarifu, která následně proběhne během první čtvrtiny roku. Tarify budou měněny takto:

Automatická změna tarifu
Twist Standard Twist Start
Twist SMS Twist ProSMS
Twist Extra Twist Týden

Změna na jiný aktuálně nabízený tarif je samozřejmě možná.

Nová generace tarifů je uživatelsky jednodušší – nerozlišuje účtování volání ve špičce a mimo špičku. Nabízí také výhodné sazby SMS a většiny hovorů. Například Twist Start má cenu za minutu volání do ostatních sítí nižší o 25 % (5,90 Kč vs. 7,90/min) a SMS s ním vyjdou o 15 % levněji (2,90 Kč vs. 3,40 Kč/SMS). Uživatelé Twist ProSMS mohou ušetřit 0,60 Kč na minutě hovoru do všech mobilních sítí i na pevnou linku (6,90 vs. 7,50 Kč/min) a každé SMS 0,10 Kč (1,90 Kč vs. 2,00 Kč/SMS).

Mohlo by Vás zajímat:  Dobíjení Twistu v obchodech Tesco s bonusem 10 %

Také Twist Týden nabízí výhodnější sazby, a to jak na volání, tak SMS. Za minutu hovoru ve špičce do domácí sítě či na pevnou zaplatí uživatel 3,50 Kč (místo 4,50 Kč/min) a výhodnější je také volání do ostatních mobilních sítí (5,90 vs. 6,50Kč/min). Také cena SMS je nižší (1,90 vs. 2,00 Kč/SMS).

Možností je více
Zákazníci se ovšem při výběru nemusí omezit pouze na zmíněné tři tarify, nabídka je širší. Těm, kteří volají nejčastěji okruhu svých přátel – a nezáleží na tom, jakého operátora používají – T-Mobile nabízí Twist Přátelé s výhodnými sazbami na 5 vybraných čísel (volání 3,50 Kč/min, SMS za 1,50 Kč).

Opravdu náruživým telefonistům je určen tarif Twist Maxi, který nabízí volání do všech sítí po celý den za 3,90 Kč/min a SMS za 1,90 Kč. Ceny hovorného a SMS u tohoto tarifu platí po dobu 30 dní po jednorázovém dobití částkou 600 Kč a vyšší.

Pokud zákazník zvažuje přechod na paušál, ale má obavy, že ztratí kontrolu nad svou útratou, může vyzkoušet T-Mobile Combi – jedinečnou předplacenou kartu nabízející výhody paušálních tarifů. Vybírat může ze 4 variant podle své „spotřeby“ a za závazek minimálního dobití získat buď kredit navíc či telefon za zvýhodněnou cenu. Sazby na volání a SMS jsou srovnatelné s paušálními tarify – 5,90, resp. 4,90 Kč/min volání do všech sítí a SMS za 1,20 Kč.

Uživatel Twistu ovšem může využít i možnosti přechodu na některý z paušálních tarifů, jichž T-Mobile nabízí celou řadu. Zákazníci mohou vybírat jak z kreditních, tak komunitních tarifů.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Silvestrovský a Novoroční provoz v sítích O2

I přes vysoké zatížení pracovaly systémy společnosti Telefónica O2 Czech Republic spolehlivě a bez jakýchkoli technických problémů.

Zavřít