Vyzvednout MMS na http://mms2.o2.com

Vyzvedněte si svou MMS na http://mms2.o2.com nebo klikněte na logo operátora O2. Níže najdete návod jak správně vybrat MMS, z příspěvků je vidět že to není tak jednoduché.

Proč jste vlastně u nás a né přímo na http//mms2.o2.com? Je to jednoduché. Nezadali jste adresu do adresního řádku ale vložily jste ji do vyhledávacího políčka vašeho prohlížeče (seznam.cz, google.cz,centrum.cz), tam totiž nepatří. Daná adresa se má vkládat do adresního řádku kde je uvedena internetová adresa.  Ale to už je jedno protože jste se dostali díky vyhledávačům k nám. Tady už vše vyřešíme. Stačí už jen kliknout na ten velký modrý obrázek a jste tam. Tam si zvolte jazyk kterým chcete aby se to s váma bavilo.

V další části už postupujte podle toho co po vás daný formulář chce: zadejte své telefonní číslo do prvního řádku, musí být ve tvaru +420602123456. Pokud nevíte jak se zadává + tak si jej jednoduše zkopírujte od nás, za to už si jednoduše napište své telefonní číslo. Dále najdete v SMS od operátora heslo které musíte vložit do druhého řádku. Napište jej přesně a dodržujte malé a velké písmena. Pokud jste vše zadali správně tak nic nebrání tomu kliknout na tlačítko přihlásit a vyzvednout si danou MMS.

A ještě jedna věc, trápí Vás to že si nemůžete vybrat svou MMS přímo v mobilním telefonu? Pokud ano tak si musíte správně nastavit mobilní telefon.

Můžete si ho nechat nastavit pomocí infolinky (volejte *11, *88, *52 nebo 800 020 202) tam vám operátor rád pomůže s aktivací a nastavením. Jednoduše vám pošle nastavující sms která vám nastaví telefon. Danou sms jen uložíte, pokud bude chtít heslo zadejte 1234 a vypněte a zapněte telefon.

Je tady ještě jedna varianta a to že odešlete zdarma SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Kód pro ověření nastavení: 1234. Přijaté nastavení uložte a zase vypnete a zapnete telefon.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vyzvedněte si svou MMS na t-zones!

Nemáte aktivní MMS? Prohlédnout si je můžete i na webu. Pokud vám někdo pošle MMS na telefon, který nemá MMS...

Zavřít