Electronic Beats představí v Praze poprvé britské Hot Chip

Společnost T-Mobile dnes oznámila, že letošní letošní ročník mezinárodního hudebního festivalu Electronic Beats odstartuje v pátek 7. května v pražské Národní galerii ve funkcionalistickém Veletržním paláci. Hudební fanoušky tak potěší svým prvním vystoupením v Praze anglická skupina Hot Chip, která patří k současné hudební špičce, v rámci festivalu vystoupí také Booka Shade, Ralph Myerz & The Jack Herren Band a Turboweekend.

Formace Hot Chip, která má na svém kontě například nominaci na cenu Grammy, obohatí žánrově pestrý festival Electronic Beats o unikátní sound kombinující elektro a syntetický pop. Britská pětice Hot Chip, která na začátku letošního února vydala čtvrté album One Life Stand jistě potěší živým podáním nových skladeb i oblíbených starších náhrávek, jakou jsou například singly Boy From School či Over and Over. Tři předchozí alba přinesly Hot Chip přízeň širokého publika, aniž by se skupina zpronevěřila svým kořenům v duchu indie elektroniky.

Ve Veletržním paláci dále vystoupí jen pár dní po evropském vydání svého čtvrtého studiového alba More! berlínská dvojice Booka Shade, vyhlášená svými energickými živými vystoupeními. Na line-upu letošního Electronic Beats nebude chybět ani v Čechách žádaná norská elektronická skupina Ralph Myerz & The Jack Herren Band. Norský DJ a producent, původně začínal jako DJ Erlend Sellevold, svou  identitu však brzy změnil na Ralph Myerz podle filmaře Russe Meyera a připojil své spoluhráče The Jack Herren Band. Jejich spojení funku, disca, electra a housu nabízí velmi dramatický zvukový projev se základy dance-floor.

Kombinaci předních hudebníků završí dánská formace Turboweekend. Kapela, která vydala v uplynulých třech letech dvě desky, je svými dynamickými živými vystoupeními známá po celé Evropě. Jejich disco-rockové beaty se mísí s elektrizujícím duchem unikátního a ničím nezaměnitelného zvuku.

Mohlo by Vás zajímat:  ZÁKAZNÍCI T-MOBILE ZÍSKAJÍ PLNOU KONTROLU NAD SVÝMI ÚČTY ZA DATA

Festival Electronic Beats proběhne v Praze již počtvrté, v minulosti nabídl nezapomenutelná vystoupení legendárních The Prodigy, Underworld, The Orb nebo Róisín Murphy, a zatím pokaždé byl vyprodán. Stejně jako v předešlých letech bude nabitý živými pódiovými koncerty a Djskými sety. Série festivalů Eletronic Beats bude po startu v české metropoli pokračovat 12. května v rakouském Grazu a 20. května v německém Kolínu nad Rýnem. Vstupenky na pražský festival Electronic Beats jsou již v prodeji a od
22. 3. je lze zakoupit i prostřednictvím mobilního telefonu jako Lístek v mobilu. Ceny jsou jako vždy příznivé a v březnu je možné je zakoupit v síti Ticketpro za 350 Kč, stejně jako Lístek v mobilu, jehož cena se nezmění po celou dobu předprodeje. Lístek v mobilu ve formě MMS lze koupit na www.electronicbeats.cz a www.t-music.cz.

Electronic Beats je mezinárodní hudební a komunitní program Deutsche Telekom, zahrnující živá vystoupení po celé Evropě, čtvrtletní magazín, cenami ověnčené hudební DVD Slices a dynamickou online prezentaci na adrese www.electronicbeats.net, která nabízí video streaming živých vystoupení na EB TV, exkluzivní mixy a živé nahrávky na webovém rádiu či recenze alb a novinky z oblasti módy a životního stylu.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vývojáři si za aplikace pro Vodafone park odnesou půl milionu

Odborná porota společně s širokou veřejností vybrala vítěze soutěže o nejlepší aplikaci a nápad na aplikaci pro server Vodafone park,...

Zavřít