Odměnu za dobití získalo už milión zákazníků O2 a startuje „zlatá odměna”

Jak potvrzují statistiky společnosti Telefónica O2, překročil počet účastníků programu Odměna za dobití hranici jednoho milionu. Miliontý zákazník, který vložil svůj kód na interaktivní stránky www.odmenazadobiti.cz, obdrží speciální odměnu v podobě volání, SMS a MMS do všech sítí a službu Internet v mobilu na celý rok zdarma. Ostatní zákazníci předplacených karet se mohou s programem Odměna za dobití těšit na mimořádnou velikonoční nadílku, která startuje 22. března 2010.

„Těší nás, že již za necelých šest měsíců od spuštění programu Odměna za dobití jsme dosáhli tak velkého zájmu ze strany zákazníků. Jedná se totiž nikoliv o miliontou odměnu, ale o unikátního miliontého zákazníka předplacených služeb, který si dobil kredit, zadal kód na webové stránky a získal tak v rámci programu Odměna za dobití jednu z řady odměn. Věříme, že se program bude i nadále setkávat s tak velkou odezvou,“ říká Adrian Garrett, marketingový ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Velikonoční nadílka odměn

Každý zákazník předplacených služeb, který si v období od 22. března do 5. dubna 2010 dobije v minimální hodnotě 200 Kč a zadá kód na www.odmenazadobiti.cz, dostane namísto běžné tzv. zlatou odměnu. Podmínkou jejího získání je odměna v podobě služby O2. Například namísto běžných deseti SMS do sítě O2, může SMSkovat v síti O2 celý den bez limitu. Připraveny jsou také celodenní balíčky neomezeného volání a MMSkování, Internet v mobilu na celý týden či dvacet minut volání do zahraničí. Zlaté odměny mohou získat všichni zákazníci i po skončení velikonoční akce, stačí pouze aby si dobili jednorázově 400 Kč nebo více.

Pravidla soutěže Odměna za dobití

Nárok na odměnu mají automaticky všichni zákazníci předplacených služeb, kteří si dobijí kredit v minimální hodnotě 200 Kč. Ti, kteří si dobijí 400 Kč a více, mají šanci získat ještě lepší odměny. Po každém dobití obdrží zákazník formou SMS zprávy kód pro odměnu, který vyplní na speciální webové stránce programu www.odmenazadobiti.cz a obratem zjistí, jakou ze zaručených odměn získal. Na stejných stránkách je každý den zveřejněno 100 výherních okamžiků a ke každému z nich vypsána atraktivní věcná odměna. Zákazník, který si dobije kredit v daný čas nebo nejdříve po něm, získává příslušnou věcnou odměnu. Sto zákazníků tak má možnost si každý den odnést hodnotnou odměnu v podobě televize s plochou obrazovkou, notebooku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, DVD přehrávače či poukázky na nákup zboží a zážitků. Pro všechny zákazníky, kteří nezískají jednu z věcných odměn, jsou automaticky připraveny balíčky služeb s bezplatným voláním, SMS, MMS, Internetem v mobilu či bezplatným mezinárodním voláním. Navíc jednou měsíčně se pak soutěží o hlavní cenu v hodnotě 100 000 korun.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile rozšiřuje nabídku IT služeb pro firmy

T-Mobile vylepšuje svou nabídku určenou pro firemní zákazníky. Ti mohou nově využít službu "Dodávka a správa zařízení" v rámci řešení ProfiNet....

Zavřít