T-Mobile: K novému tarifu Twist sada Samsung zdarma

Jaro je dobou obnovy, a to nejen v garderobě žen a dívek. Do slunečných dnů je třeba vykročit také s novým telefonem. Proto má T-Mobile pro všechny zájemce přichystán zcela zdarma nový mobil. Stačí v dubnu uzavřít smlouvu na dobu určitou a jako dárek obdrží každý zákazník Twist sadu s telefonem Samsung E1120 nebo E1170. Získat tak může k jedné smlouvě hned dva mobily.

Duben býval měsícem bezpečnosti a letos jej T-Mobile vyhlašuje za měsíc nových telefonů. Každý zákazník, který od 1. do 30. dubna uzavře novou smlouvu na dobu určitou, nebo přejde na tarif z předplacené karty, dostane zdarma Twist sadu obsahující Samsung E1120 (respektive po vyčerpání zásob Samsung E1170) a SIM kartu s programem Twist Přátelé.

Pokud si zákazník například ke smlouvě na dva roky vybere telefon za zvýhodněnou cenu, získá tak hned dva nové přístroje. Navíc tarif Twist Přátelé má pro uživatele další výhodu. Jestliže při prvním dobití v měsíci navýší svůj kredit minimálně o 300 korun, dostane jako bonus 100 volných SMS do vlastní sítě. Tuto operaci je možné zopakovat ještě další dva měsíce, takže zákazník může mít až 300 esemesek zcela zdarma.

Samsung E1120 je osloví určitě pohodlným ovládáním a dlouhou výdrží baterie. Telefon je určen pro nenáročné uživatele, jež potřebují hlavně volat a posílat SMS. Mimo jiné umožňuje aktivovat budík i ve vypnutém stavu.

Fotografie obou telefonů jsou k dispozici na www.t-press.cz v sekci Obrazový archiv/telefony/Samsung.

Mohlo by Vás zajímat:  Změny v představenstvu T-Mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone spustil 3G pro celé Brno a 70 % populace Prahy, do roka pokryje desítky velkých měst

Vodafone dnes spustil vysokorychlostní internet 3G v celém Brně a pro 70 % populace Prahy. Ve zbylé části hlavního města...

Zavřít