O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS

Fandové nejrozšířenější komunitní sítě Facebook mohou být nyní prostřednictvím jednoduchého nástroje nepřetržitě ve spojení se svými přáteli. Telefónica O2 přináší všem zákazníkům jako první v České republice možnost ovládat Facebook pomocí SMS zpráv. Pro využití služby zákazníci nepotřebují připojení k internetu ani žádné speciální zařízení, stačí jim jakýkoliv mobilní telefon. Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma.

Prostřednictvím Facebook SMS mohou všichni zákazníci například aktualizovat svůj stav, přijímat a posílat zprávy, vyhledávat či přidávat další přátele. Dále mohou být prostřednictvím příchozích sms informováni např. o komentáři k jejich fotce, novém příspěvku na zdi či šťouchnutí. Pro aktivaci služby stačí zaslat SMS ve tvaru f na číslo 9996209. Zákazník obratem obdrží ověřovací kód, který po přihlášení ke svému účtu zadá přímo na Facebook. V nastavení si pak také může upravit funkce, které chce využívat. Nastavit lze například limit počtu zpráv za den, časové omezení či možnost neposílání SMS zpráv v případě přihlášení na Facebook přes počítač.

Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma. Odeslané zprávy jsou zpoplatněny jako SMS zprávy do sítě O2 dle aktuálního tarifu. V případě, že zákazník využívá mobilní tarif s volnými SMS, může je při využívání Facebook Mobile uplatnit. Společnost Telefónica O2 na Facebooku najdete zde

Mohlo by Vás zajímat:  NFC platby O2 a GE Money Bank umožní nahrát až tři platební karty do jednoho mobilu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone díky franšízám do dvou let zdvojnásobí počet svých prodejen

Vodafone v rámci pilotní spolupráce otevírá první franšízovou prodejnu v Přerově. Do dvou let chce díky franšízám zdvojnásobit počet svých...

Zavřít