Polemic: zaplať za novou desku, kolik si kapela zaslouží

Velmi populární slovenská ska/reggae formace Polemic vydává nové album Horúce časy. Novinka je od dnešního dne ke stažení na www.t-music.cz. A to podle zavedeného a oblíbeného modelu „Zaplať, kolik si kapela zaslouží.“ t-music tak po Horkýže Slíže hostí již druhou skupinu od našich východních sousedů.

„Zájem kapel o spolupráci s t-music ukazuje, že si u nás našly novou cestu distribuce svých alb,“ upozorňuje Michal Němec, ředitel portálových služeb T-Mobile a dodává: „Jednoznačně nejúspěšnější skupinou jsou zatím Horkýže Slíže, jejichž počet stažení dosáhl rekordní hranice 100 000 v poměru cca 60 000 alb a
40 000 jednotlivých singlů. Pokud by tento způsob distribuce kapely považovaly za znehodnocování své hudby, jak někteří vydavatelé dávají hlasitě najevo, asi by spolupráci s t-music nevolily.“

Po Wohnoutech, Vypsané fiXe, Horkýže Slíže, Xindlovi X a Imodium, potěší t-music na konci dubna všechny fanoušky ska a reggae. Slovenští Polemic jsou jednou z nejzářivějších stálic tohoto žánru nejen pod Tatrami, ale i v českých luzích a hájích. Jejich nové album tak může mít každý přímo v telefonu a bez čekání. Každý si navíc sám určí, jakou částku skupině věnuje, ať už prostřednictvím tzv. Premium SMS nebo platební karty.

Polemic se na hudební scéně pohybují již více než dvě desetiletí. Loňský rok byl pro kapelu zatím nejúspěšnější v kariéře – na své konto si připsala rekordní počet 117 koncertů na festivalech a v klubech nejen na Slovensku, ale také v Česku, Polsku a Velké Británii.

Songy z nové desky předvedou Polemic již na svých květnových koncertech. Už teď se ale ví, že „nová platňa“ obsahuje i unikátní duet Polemic s Kukem, zpěvákem skupiny Horkýže Slíže. Punkrockovou skladbu s názvem Dobshinsky rovněž Kuko otextoval a jde o typickou „slížáckou“ záležitost. Společný song však není jedinou raritou na desce – ke spolupráci byli přizváni také členové hip-hopové skupiny AMO.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile a Plenkyvpraci.cz zvou na konferenci

t-music
t-music reprezentuje všechny hudební aktivity společnosti T-Mobile určené hlavně mladým lidem žijícím aktivním životem, pro které je hudba nedílnou součástí každého dne. Hudební portál www.t-music.cz přináší uvítací a vyzváněcí tóny, t-music chart s videoklipy či novinky ze světa hudby.

Jeho nedílnou součástí je největší tuzemský obchod s digitální hudbou, který nabízí přes 1 2000 000 skladeb od více než 60 000 interpretů z celého světa.

Prostřednictvím t-music přináší T-Mobile koncerty českých i zahraničních interpretů, podporuje hudební festivaly a začínající interprety.