S T-Mobile můžete získat služby zdarma

Ne za všechny telekomunikační služby musíte platit, zvláště ne u T-Mobile. Na www.t-mobile.cz najdete řadu služeb zdarma či návody, jak – často i výrazně – ušetřit. Jde jak o informační služby, tak i o nabídku stažení hudby, či o možnost získat bezplatně Twist kartu s malým startovním kreditem.

„T-Mobile se snaží svým zákazníkům nabízet vždy něco užitečného navíc,“ říká Martina Kemrová, manažerka firemní komunikace T-Mobile. „Totéž platí i u nabídky zdarma: nejde jen o cenu, důležitý je i obsah, ať už jde o zpravodajství, hudbu anebo třeba velice populární internetovou SMS a MMS bránu. Naši zákazníci mohou ušetřit i při vhodné kombinaci placených služeb, jako jsou volání, posílání textových a multimediálních zpráv přímo z mobilu anebo připojení k internetu.“

Telefon nemusí být jen prostředkem komunikace, ale i užitečným informačním kanálem – T-Mobile nabízí zdarma např. měsíční odběr zpravodajství televize Z1 či týdenní odběr sportovních SMS a MMS. MMS kanály na zkoušku zdarma se neomezují pouze na zpravodajství – v nabídce najdete např. MMS videokanál Kamasutra, MMS lekce angličtiny, MMS recepty a MMS a SMS info o seriálu České televize Vyprávěj. Po uplynutí zkušební doby jsou tyto informační kanály zpoplatněny dle platného ceníku. Pokud ale zákazníka příslušný informační kanál nezaujme, může jej samozřejmě zdarma odhlásit. Přehled je k dispozici na www.t-mobile.cz/zdarma.

S účtem ve výši 0 Kč můžete odejít i z návštěvy hudebního portálu t-music. Touto cenovkou se pyšní kompletní MMS zpravodajství ze světa hudby. Informační kanál t-music obsahuje novinky o deskách, koncertech, hitparádě t-music chart a jejím zákulisí i informace o zajímavých soutěžích. Sami návštěvníci si v minulosti mohli určit cenu za stažení alb Jeviště od skupiny Kryštof, Návod ke čtení manuálu od Xindla X, 54 dole hlavou od Horkýže Slíže anebo Klenot od Vypsané fiXy. Poslední novinkou je deska Polarity od české kapely Imodium.

Mohlo by Vás zajímat:  V Rozjezdech soutěží 343 projektů

Pokud ještě nepoužíváte internet v mobilu, je načase jej vyzkoušet. Pokud si do 30. 4. 2010 objednáte zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, získáte celý měsíc surfování zdarma. Zákazníci s přeplacenou službou Twist mohou do 30. 4. 2010 využít Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto balíčků.

Zcela zdarma je také odesílání SMS do sítě T-Mobile prostřednictvím webové SMS brány, kterou mohou využívat zákazníci libovolného mobilního operátora. Pro klienty T-Mobile je navíc připravena i bezplatná MMS brána. SMS a MMS zprávy odeslané prostřednictvím webové brány zákazníka T-Mobile přitom z pohledu příjemce vypadají zcela identicky jako ty odeslané přímo z mobilu.

Výčet bezplatných služeb, které stojí za to vyzkoušet, uzavírá služba Postm@n, nabízející bezplatné okamžité doručování e-mailů na mobilní telefon prostřednictvím jedné SMS zprávy. Postm@n přitom přináší i pokročilé verze umožňující rozdělit příchozí e-mail do více SMS anebo jej doručit prostřednictvím MMS, a to včetně příloh. Tyto verze jsou však již zpoplatněny.

Pro ty, kteří se ocitli ve finančních problémech, nabízí T-Mobile dvě možnosti, jak zůstat v kontaktu se svými blízkými. Tarifní zákazníci mohou svou smlouvu změnit na Twist bez změny čísla a zákazníci, využívající Twist, pak mohou přijímat hovory a SMS i v případě, že mají nulový kredit.

Jako pomyslnou třešničku na dortu ke službám zdarma pak můžete ušetřit stovky korun měsíčně například díky kombinaci mobilních služeb a pevného ADSL internetu od T-Mobile či využitím některého z balíčků nebo tarifních zvýhodnění, ať jde o balíček 2v1, nákup v eShopu, který přinese 20% zvýhodnění, či podpis smlouvy na dobu určitou.

Nejširší možnosti úspor pak přinášejí doplňkové balíčky a tarifní zvýhodnění. S nimi lze získat levnější SMS, MMS, volání blízkým, na pevnou linku či do sítě T-Mobile. K dispozici jsou i speciální balíčky nabízející buď výrazně zlevněné volné minuty, nebo neomezené volání ve vybranou dobu do pevné sítě či sítě T-Mobile. Více informací naleznete na webových stránkách www.t-mobile.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS

Fandové nejrozšířenější komunitní sítě Facebook mohou být nyní prostřednictvím jednoduchého nástroje nepřetržitě ve spojení se svými přáteli. Telefónica O2 přináší...

Zavřít