T-Mobile připravil PR semináře pro neziskové organizace

T-Mobile ve spolupráci s Nadací VIA připravil pro neziskový sektor semináře zaměřené na public relations. Mottem cyklu je ukázat zástupcům charitativního organizací, jak fungují média a jak by mohli sami přispět k větší známosti svých projektů. První ze série workshopů proběhne 28. dubna v centrále T-Mobile na pražských Roztylech a vstup je otevřen všem neziskovým organizacím zcela zdarma.

„Pomoc nemusí mít vždy jen finanční podobu. Tentokrát chceme neziskovkám nabídnout podporu v oblasti propagace vlastní činnosti a při práci s médii,“ říká Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace a tisková mluvčí T-Mobile, a doplňuje: „Existuje celá řada užitečných projektů, které pro větší prosazení potřebují jediné – aby se o nich vědělo a mluvilo.“

Mnohé neziskové organizace nemají kapacitu na to, aby se prezentovaly v médiích, nebo prostě jen nevědí, jak na to. Zajímavá a důležitá práce tak jednak není vidět, a zároveň také uniká pozornosti potenciálních podporovatelů. „Není chybou dárce, pokud si vybere známější projekt. Chtěli bychom ale tuto mediální ‚nespravedlnost‘ napravit a přesvědčit zástupce neziskových organizací, že dobrá práce s novináři jim může v jejich úsilí velmi pomoci,“ doplňuje Jiří Bárta, výkonný ředitel Nadace VIA.

Seminář nabídne především praktickou část zaměřenou na mediální dovednosti, například jak dobře napsat tiskovou zprávu, na co nezapomenout při rozhovoru s novinářem, jak komunikovat s médii i čemu se raději vyhnout. Workshopy povedou zkušení žurnalisté Tomáš Feřtek (dříve Reflex) a Michal Musil (MF DNES).

Účastníci také mohou využít přítomnosti profesionálního fotografa a nechat si udělat fotografie pro své propagační materiály či internetové prezentace. Vstup je zdarma, stačí se jen zaregistrovat na stránkách www.nadacevia.cz.

Kdo nestihne dubnový termín, nemusí smutnit, cyklus bude pokračovat i v dalších měsících, a to nejen v Praze. „Po úspěšném startu bychom svou odbornou pomoc chtěli nabídnout také v dalších regionech,“ uzavírá Martina Kemrová.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: K novému tarifu Twist sada Samsung zdarma

Jaro je dobou obnovy, a to nejen v garderobě žen a dívek. Do slunečných dnů je třeba vykročit také s novým...

Zavřít