Vodafone uzavřel partnerství s Alza.cz, zákazníkům dají k notebookům mobil zdarma

Vodafone rozšířil síť svých partnerských prodejců o jednoho z největších internetových obchodníků v ČR, společnost Alza.cz. Prvním výsledkem dlouhodobého partnerství je nabídka telefonu LG GB102 s předplacenou SIM kartou zdarma k polovině notebooků v portfoliu serveru Alza.cz. V Alza.cz bude od teď možné zakoupit i produkty a služby Vodafonu, například předplacené karty, nebo předplacené datové balíčky.

„Jsme rádi, že se nám podařilo získat společnost Alza.cz, lídra českých internetových obchodů, jako dalšího obchodního partnera pro nepřímou distribuci produktů a služeb Vodafonu,” říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům a dodává: „Partnerství s Alza.cz plánujeme do budoucna rozšiřovat o prodej balíčků telefonů s našimi službami a o prodej datových služeb na tomto serveru.”

Alza.cz je největším prodejcem notebooků v České republice. K více než polovině z nich dostanou zákazníci od 12.4. zdarma mobil LG GB102, který jinak standardně u Vodafonu stojí 677 Kč vč. DPH. Mobil LG GB102 se snadno ovládá, má tenký design a dlouhou výdrž baterie. Ke každému mobilu zákazníci automaticky dostanou i předplacenou kartu Vodafone s přednabitým kreditem 200 Kč. Nabídka platí do vyprodání zásob 10 000 ks mobilů LG GB102.

V současnosti lze produkty a služby Vodafonu v České republice koupit na více než 5500 prodejních místech:

  • V síti originálních prodejen Vodafonu (63 značkových prodejen)
  • V síti franšízových prodejen (první značková prodejna v Přerově)
  • V kioscích a pojízdných prodejnách (několik destítek prodejních míst)
  • Ve stanicích Českých drah (téměř 900 prodejních míst)
  • Na pobočkách České pošty (3300 poboček)
  • V nejvězším internetovém obchodě – v Alza.cz
  • V obchodních řetězcích: Tesco, Globus, Electro World, Interspar, Tipsport (stovky prodejních míst)
  • Na čerpacích stanicích: OMV, Benzina, Shell (stovky prodejních míst)
  • U dalších distributorů: 3A.CZ, ISC Communication Czech, SETOS, GECO TABAK, AGORA DMT (stovky prodejních míst)

„Na mobil se může těšit 10 000 zákazníků. Jedná se svým rozsahem i mediální podporou o největší propagaci prodeje notebooků, která kdy byla v České republice uskutečněna,“ představuje projekt Jan Samko, marketingový ředitel Alza.cz. Společnost Alza.cz se zabývá prodejem výpočetní techniky a elektroniky od roku 1994 a dlouhodobě je lídrem českého internetového trhu.

Mohlo by Vás zajímat:  Nová verze aplikace Můj Vodafone přinesla online platby

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
S T-Mobile můžete získat služby zdarma

Ne za všechny telekomunikační služby musíte platit, zvláště ne u T-Mobile. Na www.t-mobile.cz najdete řadu služeb zdarma či návody, jak...

Zavřít