Zaměstnanci O2 podpořili chráněné dílny prostřednictvím Velikonočních trhů

Letošní Velikonoční trhy se již popáté uskutečnily ve dvanácti budovách společnosti Telefónica O2. Zaměstnanci jejich prostřednictvím podpořili chráněné dílny nákupem výrobků za téměř 240 tisíc korun.

Společnost Telefónica O2 se dlouhodobě a systematicky zaměřuje na pomoc znevýhodněným osobám. Již tradiční aktivitou v době Velikonoc je pořádání trhů chráněných dílen spojenou s prodejem výrobků Fair Trade. Letošní ročník se uskutečnil ve dvanácti budovách Telefónica O2 po celé České republice. Možnost nakoupit si originální výzdobu a velikonoční potraviny mělo  více než 7 tisíc zaměstnanců. Celkově chráněné dílny utržily 236 347 Kč.

Telefónica O2 pořádá tyto trhy prostřednictvím své firemní Nadace O2 od roku 2006 a zaměstnanci O2 na těchto trzích dosud nakoupili za téměř 1,9 mil. Kč. Takto utržené finance využily chráněné dílny k dalšímu zaměstnávání osob s fyzickým nebo mentálním handicapem. Nákupem produktů Fair Trade podpořili zaměstnanci práci zemědělců v rozvojových zemích a pomohli férovému podnikání, boji proti dětské práci a chudobě.

Mohlo by Vás zajímat:  Nový tarif Standard - za 500 Kč měsíčně online kdykoliv a kdekoliv

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nové stanice metra C pokryty signálem pro mobilní telefony

Společnosti Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone úspěšně zakončily jednání s Dopravním podnikem hl. m. Prahy o pokrytí tří nejnovějších stanic...

Zavřít