Telefónica O2 posiluje strategii a inovace

V rámci organizačních změn ve společnosti Telefonica O2 Czech Republic ohlášených v květnu vzniká divize Strategie a Business Development, která zastřeší všechny aktivity související se strategií, rozvojem nových obchodních příležitostí a zvyšováním spokojenosti zákazníků. Nová divize se formuje z útvaru Strategie a rozvoj produktů, do nějž se v rámci restrukturalizace začlení útvary Velkoprodej, Zákaznická zkušenost a nově vzniklý útvar Inovace a Business Development. Celou tuto divizi povede Stanislav Kůra a bude i nadále přímo odpovědný generálnímu řediteli společnosti Luisi Antoniu Malvidovi.

„Zjednodušeně by se dalo říci, že v divizi Strategie a Business Development pracujeme na všem, co sahá rok a dále do budoucnosti, anebo se týká realizace růstových příležitostí mimo náš tradiční telekomunikační byznys,“vysvětluje ředitel divize Strategie a Business Development Stanislav Kůra. „Vedle centralizace odpovědnosti za inovace a rozvoj obchodních příležitostí považuji za nejdůležitější změny v rámci divize ustanovení nového, koordinovanějšího modelu řízení zákaznické spokojenosti a usnadnění realizace strategických příležitostí v oblasti velkoprodeje,“ doplňuje Stanislav Kůra.

Divize Strategie a Business Development bude pokrývat veškeré aktivity týkající se přípravy firemní strategie včetně podpory strategických projektů, tržní zpravodajství, centrální koordinaci aktivit k posílení spokojenosti zákazníků, obchodních a produktových inovací, velkoprodeje, a řízení obchodních jednotek zodpovědných za prodej reklamních médií, finančních služeb, informačních služeb včetně značky „1188“ a služeb veřejných telefonních automatů.

V rámci divize Strategie a Business Developmentu tak operuje celkem šest útvarů vedených řediteli:

  • útvar Strategie a tržní zpravodajství: Marek Jablonský
  • útvar Inovace a Business Development: Michal Táborský
  • útvar Zákaznická zkušenost: Stanislava Paulsen
  • útvar Velkoprodej: Pavel Jiroušek
  • útvar Informační a asistenční služby: Vladimír David
  • útvar Veřejné telefonní automaty: Luděk Kábele
Mohlo by Vás zajímat:  Pátá vlna programu Think Big vyzývá mladé lidi, aby nepouštěli své nápady k vodě

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone rozšiřuje řešení pro sledování aut a motorek

Vodafone rozšiřuje nabídku služeb pro sledování a správu vozového parku v reálném čase. Kromě stávajícího partnerského řešení, určeného zejména pro...

Zavřít