Cestovatel na léto rozšiřuje seznam zemí

Doba letních dovolených je za dveřmi, a proto T-Mobile pro své klienty rozšiřuje nabídku zahraničních destinací, kde lze využít roamingového zvýhodnění Cestovatel. Od 1. července do 31. srpna 2010 bude balíček dostupný v osmi nových státech. Na Cestovatele se tak zákazníci T-Mobile budou moci spolehnout v 21 zemích.

„Rádi bychom našim zákazníkům zpříjemnili pobyt v zahraničí, proto jsme seznam zemí rozšířili o velmi oblíbené oblasti, kam Češi rádi jezdí, jako je například Itálie, Francie nebo Kypr,“ uvádí Martina Kemrová, tisková mluvčí a senior manažerka firemní komunikace společnosti T-Mobile, a dodává: „Pochopitelně že v nabídce nechybí ani jasná jednička českých turistů – Chorvatsko.“

Oblíbené zvýhodnění Cestovatel si tak během léta budou moci zákazníci aktivovat pro své cesty po Itálii, Francii, Portugalsku, Belgii, Lucembursku, Kypru, Rumunsku a Irsku. I nadále bude dostupné ve 13 státech, kde je síť T-Mobile, tedy v Bulharsku, Černé Hoře, Maďarsku, Makedonii, Německu, Nizozemí, Polsku, Rakousku, Řecku, Slovensku, Velká Británii, Chorvatsku a USA.

Výhodou Cestovatele je, že ho lze využít i mimo Evropskou unii, tedy především v turisty vyhledávaném Chorvatsku nebo ve Spojených státech. Účtování ocení nejen příznivci delších příchozích hovorů. Aktivace služby je zdarma, rovněž se neúčtuje žádný měsíční poplatek. Za odchozí telefonáty zákazník zaplatí 4,80 Kč/min + jednorázový sestavovací poplatek 34,80 Kč. U přijatých se hradí pouze sestavovací poplatek 34,80 Kč, provolané minuty se neplatí. SMS přijde na 5,00 Kč, MMS na 10 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Cestovatel Cena v Kč s DPH + sestavovací poplatek
Odchozí hovory 4,80 + 34,80
Příchozí hovory 0,00 + 34,80
SMS 5,00
MMS 10,00
Aktivace zdarma
Měsíční poplatek zdarma

Aktivovat Cestovatele lze velmi snadno prostřednictvím služby Můj T-Mobile, ve značkové či partnerské prodejně nebo na telefonním čísle 4603 nebo pomocí SMS ve tvaru ROA A CES poslané na číslo 4603.

Mohlo by Vás zajímat:  3G síť: K 1. září pokryto 10 největších měst

Více informací na www.t-mobile.cz/cestovatel.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile do konce roku pokryje tři desítky měst UMTS

T-Mobile pokračuje také v letošním roce v rozsáhlých investicích do technologií. Minulý týden byl po 18 měsících dokončen projekt modernizace GSM sítě....

Zavřít