K notebooku Acer internet od T-Mobile na dva roky se slevou

Lákavou nabídku přichystal T-Mobile ve spolupráci se společností Acer pro všechny zájemce o nový počítač a mobilní internet. Každý zákazník si od dnešního dne může koupit jakýkoliv notebook nebo netbook značky Acer s přiloženým poukazem na datový tarif Internet Standard se  slevou na celé dva roky trvání smlouvy. Navíc si může pořídit i USB Stick za 1 korunu.

Zhruba každá druhá česká domácnost nemá stolní počítač nebo notebook, bez připojení k internetu je pak dokonce více než 50 % tuzemských rodin. Nejen pro ně je určena ojedinělá nabídka, jak získat k novému přenosnému počítači internet za velmi zajímavou cenu.

S prvotřídním notebookem nebo netbookem Acer dostane nyní jeho nový majitel poukaz na mobilní internet od T-Mobile. Voucher umožňuje jeho držiteli uzavřít smlouvu na dva roky s datovým tarifem Internet Standard za mimořádných podmínek. První tři měsíce není účtován žádný paušál a po zbývající dobu (21 měsíců) bude zákazník platit jen 420 Kč s DPH. Standardní cena přitom činí 838,80 Kč s DPH. Ušetří tak polovinu této částky.

Navíc si každý může k tarifu pořídit za jednu korunu datový USB Stick MF626. Ten podporuje jak 3G, tak EDGE/GPRS. Poukaz lze uplatnit ve všech značkových prodejnách nebo zavoláním do Zákaznického centra T-Mobile (4603 ze sítě T-Mobile, 603 603 603 z ostatních sítí).

O společnosti Acer
Od svého založení v roce 1976 usiluje společnost Acer o odstraňování bariér mezi lidmi a technikou. V celosvětovém měřítku zaujímá Acer druhé místo v celkovém prodeji osobních počítačů a notebooků. Ziskový a udržitelný model prodeje prostřednictvím odbytových kanálů představuje nezbytný předpoklad trvalého růstu a víceznačková politika účinně propojuje značky Acer, Gateway, Packard Bell a eMachines na světových trzích. Acer chce vyvíjet ekologicky nezávadné výrobky a ve spolupráci s dodavateli vytvořit „zelený“ dodavatelský řetězec. Společnost Acer muže být oprávněně hrdá, že se stala celosvětovým partnerem olympijského hnutí pro olympijské hry v roce 2010 ve Vancouveru a londýnské olympijské hry v roce 2012. Skupina Acer má více než 7 000 zaměstnanců. Tržby za rok 2009 jsou odhadovány na 17,9 miliard USD.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile: partnerství s fotbalovou reprezentací pokračuje

Další informace naleznete na webových stránkách na adrese www.acer-group.com.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone pokryl rychlým mobilním internetem celou Prahu, do září ho bude mít ve většině krajských měst

Vodafone rozšířil signál rychlého mobilního internetu 3G na celou Prahu. Hlavní město je tak po Brně a Karlových Varech třetí...

Zavřít