K notebooku Acer internet od T-Mobile na dva roky se slevou

Lákavou nabídku přichystal T-Mobile ve spolupráci se společností Acer pro všechny zájemce o nový počítač a mobilní internet. Každý zákazník si od dnešního dne může koupit jakýkoliv notebook nebo netbook značky Acer s přiloženým poukazem na datový tarif Internet Standard se  slevou na celé dva roky trvání smlouvy. Navíc si může pořídit i USB Stick za 1 korunu.

Zhruba každá druhá česká domácnost nemá stolní počítač nebo notebook, bez připojení k internetu je pak dokonce více než 50 % tuzemských rodin. Nejen pro ně je určena ojedinělá nabídka, jak získat k novému přenosnému počítači internet za velmi zajímavou cenu.

S prvotřídním notebookem nebo netbookem Acer dostane nyní jeho nový majitel poukaz na mobilní internet od T-Mobile. Voucher umožňuje jeho držiteli uzavřít smlouvu na dva roky s datovým tarifem Internet Standard za mimořádných podmínek. První tři měsíce není účtován žádný paušál a po zbývající dobu (21 měsíců) bude zákazník platit jen 420 Kč s DPH. Standardní cena přitom činí 838,80 Kč s DPH. Ušetří tak polovinu této částky.

Navíc si každý může k tarifu pořídit za jednu korunu datový USB Stick MF626. Ten podporuje jak 3G, tak EDGE/GPRS. Poukaz lze uplatnit ve všech značkových prodejnách nebo zavoláním do Zákaznického centra T-Mobile (4603 ze sítě T-Mobile, 603 603 603 z ostatních sítí).

O společnosti Acer
Od svého založení v roce 1976 usiluje společnost Acer o odstraňování bariér mezi lidmi a technikou. V celosvětovém měřítku zaujímá Acer druhé místo v celkovém prodeji osobních počítačů a notebooků. Ziskový a udržitelný model prodeje prostřednictvím odbytových kanálů představuje nezbytný předpoklad trvalého růstu a víceznačková politika účinně propojuje značky Acer, Gateway, Packard Bell a eMachines na světových trzích. Acer chce vyvíjet ekologicky nezávadné výrobky a ve spolupráci s dodavateli vytvořit „zelený“ dodavatelský řetězec. Společnost Acer muže být oprávněně hrdá, že se stala celosvětovým partnerem olympijského hnutí pro olympijské hry v roce 2010 ve Vancouveru a londýnské olympijské hry v roce 2012. Skupina Acer má více než 7 000 zaměstnanců. Tržby za rok 2009 jsou odhadovány na 17,9 miliard USD.

Mohlo by Vás zajímat:  3G od T-Mobile v dalších pěti městech

Další informace naleznete na webových stránkách na adrese www.acer-group.com.