O2 přináší zákazníkům předplacených služeb nové tarify pro mobilní surfování

Telefónica O2 Czech Republic rozšiřuje portfolio tarifů mobilního surfování pro zákazníky předplacených služeb. Pro majitele chytrých telefonů, kteří chtějí bezstarostně používat internet ve svém mobilu, je nově k dispozici tarif O2 Internet v mobilu Plus. Zákazníci, kteří chtějí surfovat kdekoliv a kdykoliv nejen v mobilu, ale i v notebooku, mohou využít nabídku tří nových tarifů mobilního internetu.

„V blízké době bude na český trh uvedena nová generace populárního iPhone, který je, stejně jako ostatní tzv. chytré telefony, přímo stvořený pro internet v mobilu. Právě majitelům těchto zařízení přinášíme možnost užít si surfování naplno, aniž by museli platit pravidelný paušál. Se službou O2 Internet v mobilu Plus získají díky platbám po týdnech také přesný přehled o svých výdajích,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: „Nově zákazníkům, kteří se nechtějí vázat smlouvou a chtějí si užívat internet na cestách s notebookem, přinášíme na výběr několik tarifů mobilního připojení.

O2 Internet v mobilu Plus pro zákazníky předplacených služeb

Služba O2 Internet v mobilu Plus umožní zákazníkům kdykoliv plně využívat výhody internetu a e-mailu přímo v mobilu bez strachu, že se jim neúměrně navýší telefonní účet. Je dostupná na všech telefonech s internetovým nebo wapovým prohlížečem. Pro aktivaci stačí zaslat SMS ve tvaru IVM2 na číslo 999111. Za týden surfování zákazník zaplatí 75 Kč s DPH. Měsíčně má pak k dispozici 500 MB dat (FUP). O jeho postupném dosažení je informován prostřednictvím SMS zpráv. První obdrží po dosažení 80 % limitu, další pak při jeho celkovém vyčerpání.

O2 Mobilní Internet pro zákazníky předplacených služeb

Nové portfolio nabízí zákazníkům, kteří se nechtějí vázat smlouvou, celkem tři varianty mobilních datových tarifů. Zákazník si tak může zvolit ten, který mu nejlépe vyhovuje. Pro ty, kteří s internetem začínají, je k dispozici O2 Mobilní Internet Start. Běžní uživatelé mohou zvolit O2 Mobilní Internet Standard. Pro náročné zákazníky, kteří často cestují a chtějí být neustále online, je připraven O2 Mobilní Internet Pro.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 pouští LTE do mobilních telefonů

Přehled mobilních datových tarifů

Název Cena za měsíc vč. DPH FUP
O2 Mobilní Internet Start 300 Kč 500 MB
O2 Mobilní Internet Standard 500 Kč 2 GB
O2 Mobilní Internet Pro 750 Kč 10 GB

Pro aktivaci tarifů stačí zaslat SMS ve tvaru AMI pro O2 Mobilní Internet Pro, AMT pro O2 Mobilní Internet Standard a AMS pro O2 Mobilní Internet Start na číslo 999111. Tarify si zákazník může aktivovat na své stávající SIM kartě. V tomto případě mu jako modem slouží mobilní telefon. Nebo si může za 995 Kč s DPH pořídit praktický USB modem, se kterým se rychle a jednoduše připojí, a samostatnou SIM kartu.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nové ceny roamingu v Evropské unii

Nové ceny za volání a SMS v zemích Evropské unie nabídne T-Mobile od 1. července 2010. Zákazníci od tohoto data zaplatí...

Zavřít