O2 snižuje ceny za roamingové služby a chrání zákazníky cestující do ciziny

Telefónica O2 Czech Republic snižuje obavy svých zákazníků z vysokých účtů při cestách do zahraničí a přináší zvýhodnění roamingových služeb.

  • V rámci Eurotarifu dochází ke snížení cen příchozích a odchozích hovorů a odchozích SMS.
  • Nově mohou zákazníci cestující do zemí Evropské unie využít balíčky SMS za zvýhodněnou cenu.
  • Pro všechny zákazníky zavádí automatický finanční EU limit pro stahování dat.

Levnější volání a SMS

Od 1. července 2010 snižuje Telefónica O2 v rámci Eurotarifu ceny volání. Oproti původním cenám zaplatí zákazníci u příchozích hovorů o 1,45 Kč méně, u odchozích pak ušetří 1,28 Kč. U deseti minutového příchozího hovoru tak jde o úsporu více než 14 korun. Příchozí hovory jsou účtovány po vteřinách, u odchozích hovorů se zákazníkovi účtuje prvních započatých 30 vteřin a poté také po vteřinách. Dochází také ke snížení ceny za odchozí SMS, za kterou zákazníci nově zaplatí 3,30 Kč. Nabídka platí pro všechny zákazníky předplacených i paušálních služeb.

Země Odchozí hovory Příchozí hovory Odchozí SMS
Původně Kč/min.

vč. DPH

Nová cena Kč/min. vč. DPH Původně Kč/min. vč. DPH Nová cena Kč/min. vč. DPH Původně Kč/min. vč. DPH Nová cena Kč/min. vč. DPH
EU 13,21 11,93 6,05 4,59 3,40 3,30

Balíčky SMS Roaming

Zákazníci, kteří často cestují a potřebují posílat SMS, mohou využít roamingové SMS balíčky. Za SMS Roaming 25 s pětadvaceti zvýhodněnými zprávami zaplatí 50 Kč. SMS Roaming 50 s padesáti zvýhodněnými zprávami pak pořídí za 100 Kč. Odeslání jedné zprávy je tak vyjde v případě obou balíčků pouze na dvě koruny. Balíčky lze aktivovat jednou za třicet dní, a to zasláním SMS ve tvaru SMS25 (nebo SMS50) na číslo 999111. Deaktivace probíhá automaticky po uplynutí třiceti kalendářních dní.

EU limit pro stahování dat

Zákazníci paušálních a předplacených služeb již nemusí mít v zahraničí obavy z nechtěných vysokých útrat za datové služby. Od 1. července 2010 ohlídá přenos roamingových dat služba EU limit, která stahovaní povolí do maximální výše 1 512 Kč. O postupném spotřebování dat je zákazník informován prostřednictvím SMS zpráv. První obdrží po dosažení 80 % limitu, další pak při jeho celkovém vyčerpání. Limit je aktivován automaticky, jeho odblokování či opětovné zapnutí si může zákazník nastavit libovolně, a to prostřednictvím speciální telefonní linky +420720720721. Ta je všem zákazníkům k dispozici bezplatně, a to jak pro volání z České republiky, tak ze zahraničí.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefonní automaty plnily v oblastech zasažených povodněmi nezastupitelnou roli

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone v České republice nabídne SIMky pro iPad

Vodafone začne nabízet od 1. července kromě standardních SIM i micro SIM karty. Ty mohou zákazníci využívat například v dotykových...

Zavřít