O2 TV nyní umožňuje nahrávání pořadů zdarma

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s., rozšiřuje nabídku služeb digitální televize O2 TV a přináší novinku v podobě O2 TV Nahrávání. Všichni zákazníci tak mají možnost nahrát si pro svou osobní potřebu pořady, které si vyberou z nabídky programů O2 TV. Tato funkce je poskytována zcela zdarma jak pro stávající, tak pro nové zákazníky od 1. července 2010.

„Na rozdíl od konkurence u nás zákazník pro nahrávání nepotřebuje žádný speciální přístroj. Bezplatně mu poskytneme vyhrazený prostor na vzdáleném disku. Služba je naprosto jednoduchá, bez složité obsluhy. Nahrávání oblíbeného pořadu lze nastavit prostřednictvím TV průvodce, ale také na internetu nebo přes mobilní telefon. Majitelům iPhone dokonce pro nahrávání nabídneme během července speciální aplikaci,“ říká Aleš Veselý, marketingový ředitel segmentu domácností společnosti Telefónica O2 Czech Rebublic.

Služba O2 TV Nahrávání umožňuje všem zákazníkům bezplatně nahrávat jimi vybrané pořady většiny programů O2 TV. Nahrávky může zákazník pořizovat až do délky 10 hodin s možností jejich zhlédnutí kdykoliv po dobu následujících 7 dnů. Po uplynutí této doby je pořad vymazán. Služba je zákazníkovi k dispozici automaticky, není nutné ji nijak aktivovat. Pro její první spuštění stačí vypnout a zapnout set-top-box. O2 TV Nahrávání nevyžaduje nákup či pronájem žádného speciálního zařízení.

Nastavit nahrávání vybraného pořadu je možné několika způsoby:

  • prostřednictvím TV Průvodce
  • online na www.o2-tv.cz/tv-program/
  • v mobilním telefonu na m.o2-tv.cz
  • prostřednictvím speciální aplikace pro iPhone.

Současně je možné nahrávat více pořadů z různých kanálů. Požadavek na záznam je nutné zadat nejméně 3 minuty před začátkem vybraného pořadu. Nahrávka je k dispozici ke shlédnutí v menu služby O2 TV v záložce TV a RÁDIO/NAHRÁVÁNÍ. Zde zákazník nalezne také veškeré informace o stavu kapacity či plánovaných záznamech.

Filmové léto s O2 TV

Mohlo by Vás zajímat:  Ústavní soud SR dal za pravdu O2 ve sporu s firmou Bell Trade

O2 TV dále přináší na léto všem zákazníkům za méně než poloviční cenu vybrané filmové hity ve virtuální videopůjčovně Videotéka. V době od 1. července do 31. srpna 2010 si zákazníci mohou na celý den vypůjčit jeden z vybraných třiceti titulů ve speciální kategorii Filmové léto za výhodnou cenu 39 Kč. Oproti původní ceně tak ušetří až 41 Kč.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone přináší na český trh nejlevnější telefon se systémem Android

Vodafone od zítřka rozšíří své portfolio o Vodafone 845, nejdostupnější smartphone s operačním systémem Android od Googlu na trhu. Telefon...

Zavřít