Řešení BlackBerry získává u O2 v podobě přístroje Storm II novou posilu

Portfolio přístrojů BlackBerry v prodejní síti O2 rozšiřuje 23. června 2010 dotykový model BlackBerry Storm II 9520. Zatímco ostatní modely BlackBerry, dostupné na českém trhu, se vyznačují klasickou qwertz klávesnicí, novince dominuje obrovský displej s unikátní technologií dotykového potvrzování. BlackBerry Storm II 9520 lze získat za 12 795 Kč, zvýhodněné ceny začínají na částce 8 595 Kč. V nabídce nadále zůstávají i modely BlackBerry Bold 9700 (11 695 Kč, zvýhodněná cena od 5 495 Kč) a BlackBerry Curve 8520 (6 195 Kč, zvýhodněná cena od 1 Kč).

„Řešení BlackBerry je pojmem a v Americe a západní Evropě doslova standardem. Prosazuje se však i v České republice, v naší síti využívá přednosti tohoto řešení několik tisíc firem s desetitisíci uživateli. Zpočátku šlo především o nadnárodní korporace, ale v poslední době roste počet domácích firem a komplexní řešení BlackBerry si získává i přízeň malých a středních firem,“ říká Michal Holba, ředitel útvaru korporátních zákazníků společnosti Telefónica O2.

Telefonica O2 nabízí široké portfolio tarifů, které lze vzájemně kombinovat a využívat tak maximálně všech předností BlackBerry. Zákazník tak například může kombinovat tarify BlackBerry Enterprise Service či BlackBerry Internet Service s tarifem BlackBerry Modem, který nabízí neomezená data pro surfování na internetu prostřednictvím notebooku (surfování v BlackBerry je součástí BlackBerry tarifu).

Mobilní zařízení BlackBerry se stalo symbolem kanceláře v kapse. Kanadská společnost Research In Motion (RIM) představila službu BlackBerry už v roce 1999, první přístroje přišly o tři roky později. V roce 2009 byl operační systém BlackBerry s 20procentním podílem druhým nejrozšířenějším v kategorii tzv. chytrých telefonů, hned za systémem Symbian (47 procent) a před iPhone OS (14 procent). Dnes sice podobné služby nabízí také mobilní telefony jiných značek, přesto si BlackBerry udržuje výsadní postavení zejména u velkých korporací, které kladou velký důraz na bezpečnost.

Mohlo by Vás zajímat:  Ramiro Lafarga Brollo se stal novým členem představenstva společnosti Telefónica Czech Republic

Hlavní předností řešení BlackBerry je automatická synchronizace s vybraným e-mailovým účtem, zaručující online přístup k elektronické poště. Kromě schopnosti zprávy číst, odesílat, archivovat a přesouvat mezi složkami stejně, jako v jakémkoli klientovi na osobním počítači, je implementována také plnohodnotná práce s přílohami dokumentů. Přístroj podporuje všechny rozšířené formáty jako například obrázky, PDF soubory nebo dokumenty sady Microsoft Office. Navíc mají uživatelé možnost vzdáleného přístupu k firemním aplikacím na intranetu nebo enterprise řešením společností jako SAP, Oracle apod.

BlackBerry Storm II 9520

  • rozměry: 113 × 62 × 14 mm
  • hmotnost: 160 g
  • displej: 3,3“, 360 × 480 bodů, 65 tisíc barev
  • sítě: GSM, WCDMA, GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA
  • paměť: 2 GB, microSDHC
  • další: GPS, WiFi, přehrávač hudby (standardní sluchátkový konektor), 3MPx fotoaparát

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone podniká nejodpovědněji v České republice

Vodafone i letos obhájil první místo v soutěži o společensky nejodpovědnější firmu s názvem CSR Award. Stal se tak již...

Zavřít