Rock for People s T-Mobile

Již třetím rokem je T-Mobile pod značkou t-music generálním partnerem festivalu Rock for People. Ten otevře své brány za tři týdny a také letos přichystal T-Mobile pro všechny návštěvníky největší tuzemské přehlídky hudby řadu aktivit. Kromě osvědčených jistot je nově připravena například půjčovna koloběžek, možnost za odměnu odevzdat starý mobil či SMS soutěž o lákavé ceny.

Soutěž o iPhony
Hradecké letiště hostí 16. ročník Rock for People od 3. do 6. července. Čekání na zahájení si fanoušci mohou zkrátit velkou vědomostní SMS soutěží. Hlavní cenou je iPhone 3GS se speciálním Rock for People skinem a SIM kartou s tarifem BAV SE na jeden rok zdarma. A jako nádavek coolkeg Staropramen.

Dále se budou rozdávat tři iPhony 3GS s Rock for People skinem a SIM kartou s kreditem ve výši 400 Kč plus coolkeg Staropramen a 50 dárkových předmětů s motivem RfP. Bojovat o lákavé odměny mohou zákazníci všech operátorů, stačí jen poslat SMS ve tvaru RFP mezera START na telefonní číslo 900 11 03. Cena jedné SMS je 3 Kč včetně DPH.

t-music zone a t-music sky
Letos se na festivalu opět objeví dvoupatrový stan t-music sky, který díky novému umístění nabídne ještě lepší výhled na t-music stage, která bude patřit například Muse, The Subways a Dreadzone. Volný vstup do „nebe“ budou mít pouze zákazníci T-Mobile, kteří si užijí jednak jedinečný výhled přímo na pódium, ale
i skvěle zásobený bar. Kromě něj bude v přízemí i herní sekce, kde si bude moci každý vyzkoušet první on-line půjčovnu PC her v Česku.

Zákazníci T-Mobile si rovněž mohou aktivovat zdarma SMS info kanál. Budou tak mít po ruce přehled všech novinek týkajících se Rock for People, včetně aktuálního programu či jeho případných úprav. A každý odběratel dostane jako dárek speciální pivní sedák, který poslouží jak při konzumaci, tak při odpočinku.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile chce fotbalistům pomoci zlepšit image a zvýšit bezpečnost na stadionech

Stejně jako v předchozích letech bude pro všechny návštěvníky festivalu k dispozici t-music zone. Ta nabídne přístup na internet zdarma – ať už prostřednictvím notebooků nebo WiFi zdarma v zóně a jejím blízkém okolí. Hudební fanoušci si budou moci dopřát relax u stolních fotbálků nebo si půjčit koloběžku. Milovníci tohoto druhu pohybu se mohou těšit na každodenní závody, přičemž odměnou pro vítěze budou „letenky“ do t-music sky baru či mobilní telefony.

V t-music zone najdou hosté rovněž tolik populární dobíjecí koutek, kde budou moc doplnit energii pro své telefony. A to nejen pomocí klasických nabíječek, ale i prostřednictvím solárních či kinetických.

Za starý telefon dobíjecí kupon
Na ekologické nabíječky budou navazovat další zelené aktivity na festivalu. Kromě košů na tříděný odpad bude nově v t-music zone možné odevzdat starý mobilní telefon k recyklaci. Zákazníci T-Mobile pomohou nejen přírodě, ale jako odměnu dostanou dobíjecí kupon v hodnotě 100 korun. Navíc za každý takový mobil poputuje 10 Kč na projekt záchrany goril v Africe.

t-music
t-music reprezentuje všechny hudební aktivity společnosti T-Mobile určené hlavně mladým lidem žijícím aktivním životem, pro které je hudba nedílnou součástí každého dne. Hudební portál www.t-music.cz přináší uvítací a vyzváněcí tóny, t-music chart s videoklipy či novinky ze světa hudby.

Jeho nedílnou součástí je největší tuzemský obchod s digitální hudbou, který nabízí přes 1 2000 000 skladeb od více než 60 000 interpretů z celého světa.

Prostřednictvím t-music přináší T-Mobile koncerty českých i zahraničních interpretů, podporuje hudební festivaly a začínající interprety.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Startuje 1GOAL – největší mobilní kampaň všech dob

Dejme světovým lídrům vědět, že máme zájem na vzdělání pro co největší počet dětí. To je cíl kampaně "1GOAL: Vzdělání...

Zavřít