T-Mobile zahajuje spolupráci s Chinaski

T-Mobile pokračuje ve spolupráci s tuzemskou hudební scénou. Další kapelou, která spojila své síly s operátorem, jsou populární Chinaski. Exkluzivní partnerství zahrnuje nejen vydání digitální verze alba, ale i koncertní šňůru t-music Chinaski tour 2010 či nabídku oblíbených Lístků v mobilu. Na novou desku, stejně jako na turné, se mohou fanoušci těšit na začátku září. Prodej mobilních vstupenek ale startuje již dnes.

„Těší nás, že přední tuzemské kapely oceňují spolupráci s naší společností a pro propagaci a distribuci svých alb a koncertů využívají brand t-music. Jako mobilní operátor navíc můžeme nabídnout všem svým zákazníkům i něco navíc,“ říká Michal Němec, ředitel portálových služeb společnosti T-Mobile, a dodává: „Mobilem si bude moci každý koupit lístky na koncerty či zaplatit nové album, které bude ke stažení na www.t-music.cz/chinaski.“

Internetové stránky budou středobodem dění nejen pro nadcházející turné. Již nyní budou přinášet průběžně informace o vznikajícím albu přímo od jednotlivých členů kapely. Například dnes se na webu objeví první singl Spáč spolu s fotoreportáží z natáčení videoklipu.

Jako obvykle, T-Mobile má pro své klienty připravenu celou řadu výhod. Zatímco klasický předprodej vstupenek začíná až za 14 dnů, lístek do svého mobilu si mohou fanoušci koupit již dnes. Zákazníci T-Mobile si je mohou na rozdíl od klientů ostatních operátorů pořídit s  padesátikorunovou slevou za 249 korun.

Navíc každý zákazník T-Mobile, který si v červnu pořídí Lístek v mobilu, bude moci jako bonus získat vstup do exkluzivního prostoru přímo u pódia v sekci „Chinaski na blízko“. Ve hře je 40 speciálních „propustek“ na každý koncert! Koncerty t-music Chinaski tour odstartují 28. září v Pardubicích a po zastávkách v Ostravě, Liberci, Karlových Varech a Brně vyvrcholí 14. října pražským vystoupením.

Mohlo by Vás zajímat:  ČSOB, T-MOBILE A MASTERCARD SPOUŠTÍ PILOTNÍ PROVOZ NFC PLATEB

t-music Chinaski tour 2010

  • 28. 9. Pardubice – ČEZ Aréna
  • 30. 9. Ostrava – ČEZ Aréna
  • 7. 10. Liberec – Tipsport aréna
  • 9. 10. Karlovy Vary – KV Aréna
  • 12. 10. Brno – hala velká Vodova
  • 14. 10. Praha – Tesla Aréna

Nové album, jež nese pracovní název „Není na co čekat“, spatří světlo světa 7. září nejprve v digitální podobě. Ke stažení bude na www.t-music.cz/chinaski, a to od stejného data. Výhodu budou mít zákazníci T-Mobile, protože za album zaplatí jen 99 korun, zatímco klienti dalších operátorů 149 korun. O čtrnáct dní později, 21. září, vyjde u společnosti Universal Music v klasické podobě na CD, rozšířené o několik bonusových skladeb.

Více informací na www.t-music.cz/chinaski

t-music
t-music reprezentuje všechny hudební aktivity společnosti T-Mobile určené hlavně mladým lidem žijícím aktivním životem, pro které je hudba nedílnou součástí každého dne. Hudební portál www.t-music.cz přináší uvítací a vyzváněcí tóny, t-music chart s videoklipy či novinky ze světa hudby.

Jeho nedílnou součástí je největší tuzemský obchod s digitální hudbou, který nabízí přes 1 2000 000 skladeb od více než 60 000 interpretů z celého světa.

Prostřednictvím t-music přináší T-Mobile koncerty českých i zahraničních interpretů, podporuje hudební festivaly a začínající interprety.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 představuje nové portfolio paušálních tarifů mobilního internetu

Telefónica O2 přichází s novým portfoliem paušálních tarifů mobilního internetu. Zákazník si nově bude moci vybírat z celkem čtyř tarifů....

Zavřít