Vodafone přináší na český trh nejlevnější telefon se systémem Android

Vodafone od zítřka rozšíří své portfolio o Vodafone 845, nejdostupnější smartphone s operačním systémem Android od Googlu na trhu. Telefon nabídne bohatou výbavu a dotykový displej s úhlopříčkou 2,8 palce. V červenci jej zákazníci pořídí u Vodafonu za cenu 3 577 korun včetně DPH.

„Chceme zákazníkům nabízet inovativní věci, proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio mobilních telefonů o Vodafone 845, smartphone se systémem Android. Přestože Vodafone nabídne nový model za velmi atraktivní cenu, rozhodně to neznamená, že by měl nějak ochuzenou výbavu,” říká David Novák, Manažer terminálů Vodafone.

Vodafone 845 vedle rozměrného displeje s úhlopříčkou 2,8 palce a QVGA rozlišením nabídne maximální konektivitu pro připojení na internet. V mobilní síti se dokáže připojit přes sítě 3G včetně nadstavby HSDPA. Dále je k dispozici i připojení přes Wi-Fi, které se hodí například doma nebo na mnoha veřejných přístupových bodech.

Ve výbavě nového smartphonu nechybí také GPS a bohatá multimediální výbava. Ta zahrnuje 3,2megapixelový fotoaparát, hudební přehrávač nebo FM rádio. Vodafone 845 používá celosvětově velmi populární operační systém Android od Googlu v nové verzi 2.1. Platforma Android nabízí zákazníkům nejen přehledné a pohodlné ovládání, ale i obrovskou škálu aplikací, her a dalších programů, kterými lze výbavu telefonu rozšířit. Velká část programů je pak nabízena zcela zdarma.

Telefon pořídíte u Vodafonu v červenci za standardní cenu 3 577 Kč vč. DPH. Při minimální měsíční útratě 477 Kč pak za 2 177 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zrychlil LTE v Karlových Varech na 150 Mbit/s

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile podpoří zelené projekty neziskovek

T-Mobile se také v letošním roce zaměřuje na podporu ekologických aktivit. Dnešním dnem proto vyhlašuje grantové řízení určené pro projekty českých...

Zavřít