Změny v představenstvu T-Mobile

Philipp Humm, dosavadní předseda představenstva T-Mobile Czech Republic a.s., který je v rámci skupiny Deutsche Telekom zodpovědný za mezinárodní prodej a služby v Evropě, stejně jako řízení národních společností v Rakousku, ČR, Holandsku, Velké Británii a Polsku, začne působit v T-Mobile US jako pověřený výkonný ředitel a nahradí odcházejícího Roberta Dotsona v únoru 2011.

Na uvolněné místo předsedy představenstva T-Mobile byl při zasedání představenstva dne 24. 6. 2010 jmenován stávající generální ředitel T-Mobile Roland Mahler. Svého postu se ujme 1. července tohoto roku.

Do představenstva byl při této příležitosti kooptován Albert Pott (1959), Sales/Service SEE & Area manažer pro Slovak Telekom, který momentálně působí v DTAG.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile zlepšuje pokrytí dálnic

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Linka 1188 pomáhá neslyšícím nejen volat

Lidé s vadou sluchu mohou zdarma komunikovat díky asistenční službě Hovor pro neslyšící, která je provozována v rámci linky 1188....

Zavřít