Emporia v nabídce T-Mobile

T-Mobile rozšiřuje nabídku jednoduchých telefonů určených především pro dříve narozené. Ve spolupráci se společností Emporia Telecom nabídne operátor od 1. srpna model Emporia TALK premium, který je charakteristický především svou jednoduchostí a snadným ovládáním. K dostání bude již od 1 Kč.

„Používání mobilu už dávno není doménou jen mladých lidí s vřelým vztahem k technologiím,“ říká Petr Dvořák, marketingový ředitel T-Mobile a doplňuje: „Jsme opravdu rádi, že můžeme do naší nabídky nabídnout právě přístroj Emporia TALK premium, který vyhovuje potřebám starších uživatelů. Ti tak mohou snadno udržovat kontakt se svými blízkými.“

„Spolupráce s českou pobočkou mobilního operátora T-Mobile je logickým vyústěním úspěšného partnerství obou společností v řadě evropských zemí. Telefony Emporia, které na místo velkého počtu nejrůznějších funkcí nabízí uživatelskou jednoduchost, tak nyní budou snadněji dostupné ještě většímu počtu uživatelů,“ komentuje Filip Ulík, country manažer Emporia Telecom pro Českou republiku a Slovensko.

Emporia TALK premium je mobil určený pouze pro volání a posílání SMS. Velká tlačítka, rozměrný a snadno čitelný displej i srozumitelné funkce ideálně splňují potřeby starších lidí. Tento model má také vylepšenou technologii přenosu zvuku, hlasitější vyzvánění než běžné modely a nevadí ani lidem s naslouchátkem.

Přístroj se dodává s ochranným pouzdrem a v jeho výbavě nechybí další užitečné funkce jako například budík nebo praktická baterka. Standardní cena v prodejní síti T-Mobile bude činit 2 099 Kč s DPH, telefon však bude možno získat i v dotované variantě již za 1 Kč.

O společnosti Emporia Telecom
Rakouská společnost Emporia Telecom již od roku 1991 vyvíjí telefony, u nichž klade největší důraz na jejich snadné ovládání. Právě jednoduchost v kombinaci s pečlivě propracovanou ergonomií a speciálními funkcemi nabízí zejména starší generaci možnost bez problémů využívat mobilní telefon. Do výzkumu společnost Emporia Telecom investuje veliké úsilí, o kterém vypovídá i skutečnost, že každý třetí zaměstnanec je právě z oddělení vývoje a výzkumu. Výsledkem je široké portfolio produktů, které usnadňují komunikaci lidem, pro které je ovládání dnešních telefonů příliš složité.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 kachničky připlouvají s pomocí dětem a seniorům

Společnost Telefónica O2 nabízí v rámci další fáze kampaně Odměna za dobití populární žluté O2 kachničky, které si mohou zákazníci...

Zavřít