T-Mobile dnes spustil 3G síť v Olomouci

T-Mobile dokončil výstavbu 3G sítě v dalším moravském městě. Vysokorychlostní mobilní přístup k internetu mají od dnešního dne k dispozici také obyvatelé Olomouce. Ta je po Praze, Plzni, Brně a Českých Budějovicích již pátým místem s jednou z nejmodernějších 3G sítí na světě.

Mobilní vysokorychlostní internet je nyní dostupný pro 87 procent populace hanácké metropole. Navíc si noví i stavující klienti mohou zdarma vyzkoušet tuto novinku v praxi. Tarifním zákazníkům stačí objednat si zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+ a získají celý měsíc surfování zdarma. Pro majitele předplacených karet je určen Twist Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto balíčků.

T-Mobile využívá technologii od společnosti Nokia Siemens Networks, která je založena na standardu HSPA a teoreticky umožňuje datové přenosy s rychlostí až 14,4 Mbit/s pro download.

Během léta budou 3G služby dostupné i v dalších krajských městech. Do konce září si rychlé mobilní surfování vychutnají obyvatelé v Pardubicích, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Liberci, Ostravě a Karlových Varech. Na konci roku by měly být pokryty celkem tři desítky měst.

Mohlo by Vás zajímat:  HP ProBook 4530s od T-Mobile za 7 199 Kč

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabízí zákazníkům osm pátků internet zdarma

Zákazníci Vodafonu si mohou v průběhu letních prázdnin každý pátek zdarma aktivovat tarif Vodafone Internet v mobilu na den. Stačí...

Zavřít