T-Mobile hledá CSR manažera/ku v nekomerčním sektoru

To, že lidé z komerční oblasti často hledají životní rovnováhu v neziskovém sektoru, je poměrně časté. T-Mobile se na to však rozhodl podívat z druhé strany a nabízí možnost vyzkoušet si práci v „byznysu“ právě zájemcům z nekomerční sféry. Ve hře je jeden rok na pozici manažera/ky společenské odpovědnosti T-Mobile.

„Rozhodli jsme se, že při hledání kandidátů na pozici manažera společenské odpovědnosti firmy dáme vedle interních kandidátů šanci právě lidem z nekomerční oblasti. Pracujeme s nimi totiž na mnoha projektech již řadu let a s touto spoluprací máme vynikající zkušenosti,“ říká Jitka Chocová, manažerka odpovědná za tuto oblast v T-Mobile, a doplňuje: „Opravdu se těšíme na to, jaký bude mít naše výzva ohlas, a kdo se do výběrového řízení přihlásí. Od uchazečů z „druhé strany“ si slibujeme důkladnou znalost oboru a hlavně nový pohled na naše aktivity.“

Všichni zájemci z neziskových, nevládních a příspěvkových organizací či škol a státních institucí se mohou v případě zájmu přihlásit prostřednictvím www.t-mobile.cz/zamestnani, kde najdou také podrobné informace o požadavcích. Preferovaný nástup na tuto pozici na plný úvazek jako zástup za mateřskou dovolenou je nejpozději od října letošního roku na dobu 12 měsíců.

Více informací o činnosti T-Mobile v oblasti společenské zodpovědnosti najdete na www.prosvetkolemnas.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  2010: nové služby, nové výzvy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: Twist sady na České poště

T-Mobile reaguje flexibilně na potřeby svých zákazníků. Aby byl svým klientům ještě blíž, spustil pilotní projekt prodeje Twist sad na...

Zavřít