T-Mobile: vstupenky na festivaly přímo v mobilu

T-Mobile ve spolupráci se společností Ticketstream přináší svým zákazníkům možnost zakoupit vstupenky na letní festivaly přes mobilní telefon. Klienti největšího mobilního operátora si tak zatím jako jediní mohou pořídit lístky na hudební akce, jako jsou České hrady, Moravské hrady nebo Sázavafest přímo ze svého telefonu. Aniž by museli hledat prodejní místa či stát ve frontě.

Princip objednávání je velice jednoduchý. Stačí v mobilním telefonu zavítat na internetovou stránku www.vstupenka.mobi. Zde si zákazník vybere z nabídky festivalů, zadá počet lístků a zaplatí z mobilního telefonu pomocí m-platby. Vstupenka mu bude doručena následně formou SMS. Z jednoho čísla lze objednat více vstupenek. Navíc ke každé takto zakoupené vstupence dostane zákazník u vstupu na festival zdarma Twist SIM kartu a malý dárek.

Standardně je maximální částka při jedné transakci m-platby 700 Kč. Speciálně pro letní festivaly byla suma navýšena na 900 Kč. Zákazníci T-Mobile, jež se chystají na Sázavafest mohou díky m-platbě navíc ušetřit. Standardní cena lístků totiž činí 1000 korun, ovšem při objednání přes mobil přijde fanoušky na 900 korun.

Obliba služby m-platba postupně narůstá. Jde o platební metodu, která umožňuje subjektům zpoplatnit služby, obsah nebo zboží prodávané na internetu. Platit může zákazník okamžitě, bez nutnosti aktivace či registrace. Provedené transakce lze on-line sledovat na webu, platba probíhá v on-line režimu, zaplacení trvá jen několik sekund.

Více informací zde.

O společnosti Ticketstream:
Ticketstream je největší profesionální systém distribuující vstupenky na sportovní, kulturní a jiné veřejné akce ve střední a východní Evropě. Velkou výhodou je skutečnost, že síť poboček Ticketstream je nejen v ČR, ale i v zahraničí, a to především na Slovensku, Bulharsku, Ruské federaci a Ukrajině. V současné době se může Ticketstream pochlubit pokrytím kolem 400 prodejních míst v České republice. V dalších zemích poskytujeme služby ve více než 1000 prodejnách. Ticketstream vystaví v České republice více než 1 000 000 vstupenek za rok.

Mohlo by Vás zajímat:  Roamingové novinky od T-Mobile

Disponuje technologicky nejvyspělejším systémem. Zároveň je první společností, která v České republice představila E-ticket a v roce 2010 vynalezla Ticketcard, univerzální plastovovou kartu, jež může zákazník použít na nespočet akcí jako platnou vstupenku.

Prodejními partnery Ticketstream jsou Čedok, Kanzelsberger, Firo tour a další profesionální prodejci. Mezi exkluzivní akce společnosti Ticketstream patří: Olympijské hry, Velká cena eurovize (Eurosongcontest), Ferrari Racing days, Liebherr mistrovství Evropy ve stolním tenise, festival České hrady.cz, Benátská noc a mnoho dalších…

Společnost Ticketstream ve spolupráci s T-Mobile a Airtoy , poprvé na českém trhu představili možnost přímé rezervace, platby a obdržení vstupenky přímo do mobilu. Ticketstream a T-mobile společně věří, že dokáží prodat velké množství akcí uživatelům prostřednictvím jejich mobilních telefonů.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní portál O2 nabízí vylepšenou Wikipedii

Telefónica O2 Czech Republic zjednodušuje přístup k informacím a exkluzivně přináší vylepšenou mobilní verzi Wikipedie. Prostřednictvím portálu mobilního internetu m.o2mobil.cz...

Zavřít