Vodafone nabízí zdarma až 6 měsíců volání a SMS mezi kamarády

Zákazníci Vodafonu, kteří si v červenci sestaví Tarif na míru a vyberou si k němu jeden z dotovaných telefonů, získají až po dobu šesti měsíců neomezené volání a SMS na čtyři vybraná čísla v síti Vodafonu zdarma. Počet měsíců, během kterých lze bezplatné volat a zasílat SMS, závisí na výši pravidelné měsíční útraty. Zákazníci si mohou k Tarifu na míru vybrat za zvýhodněnou cenu dotovaný telefon LG Town nebo LG Mini.

„Rozhodli jsme se na léto připravit speciální promo nabídku pro zákazníky s Tarify na míru. Čím vyšší bude jejich pravidelná měsíční útrata, tím déle mohou ve vlastní síti bezplatně volat nebo zasílat SMS až na čtyři čísla v síti,“ říká David Krystýnek, senior manažer segmentového marketingu Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

S měsíční útratou od 777 Kč zákazníci získají až 6 měsíců pro neomezené volání a SMS:

Minimální měsíční útrata (včetně DPH) Balíček pro volání v síti Vodafone Bezplatné volání a SMS
0 – 177 Kč Program kamarádi 0 měsíců
177 – 476,99 Kč Program kamarádi 1 měsíc
477 – 776,99 Kč Program kamarádi 3 měsíce
777 Kč – a více Program kamarádi 6 měsíců

Program kamarádi umožňuje za měsíční poplatek volat a zasílat SMS v síti Vodafonu za nulovou sazbu. Měsíční poplatek je odstupňovaný podle počtu přidaných telefonních čísel.

Více informací na www.vodafone.cz

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone skrze svou Nadaci rozdělil českému neziskovému sektoru již 50 milionů Kč

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
3G síť od O2 se rozrostla do Nymburka, Jeseníku a Písku

Telefónica O2, poskytovatel nejlepšího pokrytí České republiky mobilní 3G sítí, přináší rychlé přenosy dat do dalších okresních měst. Nově mohou...

Zavřít