T-Mobile 3G: Teplice, Ostrava a rozšíření v Brně

T-Mobile intenzivně pokračuje ve výstavbě 3G sítě. Za poslední týden se do seznamu pokrytých míst zařadila Ostrava a Teplice. Navíc došlo k výraznému rozšíření dostupnosti 3G signálu v moravské metropoli, v Brně. Mobilní vysokorychlostní internet je tak nyní k dispozici zákazníkům T-Mobile v 10 městech České republiky.

Mobilní vysokorychlostní síť je nyní v Teplicích dostupná pro 98 % obyvatel. Výrazné rozšíření stávajícího pokrytí přichází i do druhého největšího města naší republiky, do Brna, kde má od včerejšího dne přístup ke 3G službám 96 % populace. Obdobně je na tom od minulého týdne severomoravská Ostrava.

Pro nové i stávající klienty stále platí nabídka vyzkoušení této novinky v praxi. Tarifním zákazníkům stačí objednat si zvýhodnění Internet v mobilu Standard nebo Internet v mobilu Klasik a získají celý měsíc surfování zdarma. Pro majitele předplacených karet je určen Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto balíčků.

3G služby jsou nyní dostupné v 10 městech: v Praze, Plzni, Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Pardubicích, Ostravě, Hradci Králové, Zlíně a Teplicích. Do konce září budou následovat další lokality: Prostějov, Havířov, Ústí nad Labem, Liberec, Karlovy Vary a Kladno. Na konci roku by pak měly být pokryty celkem tři desítky měst.

T-Mobile využívá technologii od společnosti Nokia Siemens Networks, která je založena na standardu HSPA a teoreticky umožňuje datové přenosy s rychlostí až 14,4 Mbit/s pro download.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile Malý Grant 2010: Pronikněte za zdi

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica O2 pokryje 3G sítí do konce října dalších 37 měst

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, operátor s největším pokrytím mobilní 3G sítí, plánuje do konce října 2010 rozšířit signál do...

Zavřít