T-Mobile: vstupenky na festival Řípfest se slevou až 58 %

T-Mobile přichystal pro své zákazníky další báječnou nabídku. Ve spolupráci s portálem Ticketstream nabídne vstupenky na Řípfest zakoupené přes mobil za 900 Kč do Gold zone a za 777 Kč do Silver zone. Běžná cena lístku je přitom 1646 Kč do Silver zone a 2160 Kč do Gold zone. Klienti největšího operátora tak ušetří pěknou část ze vstupného. Festival se koná již tuto sobotu, 28. srpna.

T-Mobile každému návštěvníkovi z řad svých zákazníků, který zakoupí vstupenku na tento festival přes mobilní telefon, věnuje také Twist SIM kartu s přednabitým kreditem dvacet korun a dále malý dárek. Dalším lákadlem pro ty, jež takto objednají lístek, je automatické zařazení do soutěže o několik mobilních telefonů T-Mobile Vairy Text.

První ročník rockového megakoncertu Řípfest, který se odehraje na úpatí památné hory Říp v prostorách amfiteátru, uvítá světové legendy zvučných jmen. Na jednom pódiu vystoupí nejen hlavní hvězda večera Ozzy Osbourne, ale také skotští Nazareth, nu-metalová skupina Korn z USA nebo Ken Hensley s jeho norskou kapelou Live Fire. Z předkapel vystoupí Gate Crasher, z českých luhů a hájů pak Cocotte Minute, The Switch, Votchi, Krucüpisk nebo Navostro.

Princip objednávání vstupenek je velice jednoduchý. Stačí v mobilním telefonu zavítat na internetovou stránku www.vstupenka.mobi, kde si zákazník vybere z nabídky festivalů, zadá počet lístků a zaplatí z mobilního telefonu pomocí m-platby. Vstupenka mu bude doručena následně formou SMS.

Mohlo by Vás zajímat:  3G síť: K 1. září pokryto 10 největších měst

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 zahajuje prodej nového iPhone 4

Telefónica O2 zařazuje do své nabídky nový telefon iPhone 4 od společnosti Apple. Zákazníci jej budou moci zakoupit ve všech...

Zavřít