Telefónica O2 pokryje 3G sítí do konce října dalších 37 měst

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, operátor s největším pokrytím mobilní 3G sítí, plánuje do konce října 2010 rozšířit signál do dalších 37 měst České republiky. Ode dneška si rychlé datové přenosy mohou nově užívat obyvatelé Chrudimi, Havlíčkova Brodu, Tábora, Mostu, Mladé Boleslavi a Třince. Od pondělí 23. srpna 2010 startuje dosud největší letošní kampaň – Chytrá síť.

„Do konce října rychlý mobilní internet dopřejeme obyvatelům dalších 37 měst. Celkem tak budeme pokrývat signálem 3G 69 českých měst, což je 40 % populace. Jsme tedy nadále jedničkou v 3G pokrývání,“uvádí Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Nyní je mobilní 3G síť dostupná v těchto 38 městech a jejich okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Ostrava a okolí, Zlín, Kladno, Rokycany, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Beroun, Nymburk, Jeseník, Písek, Šumperk, Litoměřice, Strakonice, Děčín, Kolín, Kutná hora, Teplice, Jablonec nad Nisou, Havířov, Bruntál, Nový Jičín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Tábor, Most, Mladá Boleslav a Třinec.

Mobilní 3G síť bude dostupná v těchto městech:

Pokryto k 18. 8. 2010 Bude pokryto

do 30. 9. 2010

Bude pokryto do 31. 10. 2010
Chrudim Benešov Blansko
Havlíčkův Brod Břeclav Chomutov
Mladá Boleslav Česká Lípa Cheb
Most Český Krumlov Příbram
Tábor Domažlice Rakovník
Třinec Hodonín Přerov
Jičín Kroměříž
Jindřichův Hradec Prostějov
Karviná a okolí Svitavy
Bude pokryto

do 31. 8. 2010

Klatovy Třebíč
Louny
Mělník Opava
Sokolov Pelhřimov
Vsetín Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Uherské Hradiště
Vyškov
Znojmo

O2 Kampaň Chytrá síť

V souvislosti s dalším rozšiřováním 3G sítě zahajuje Telefónica O2 svou dosud největší letošní reklamní kampaň a současně představuje nový název pro všechny své datové sítě, tzv. Chytrá síť. Úvodní část, která podpoří O2 Mobilní Internet 300, odstartovala v tištěných médií, na internetu a v rádiích 16. srpna 2010. Od 23. srpna 2010 bude spuštěna hlavní část se dvěma televizními spoty. Jejím úkolem je podpořit služby Internet v mobilu a Mobilní internet. Zároveň představuje Chytrou síť jako prostředek pro plnohodnotné využití notebooků a smartphonů. S kampaní se budou moci zákazníci v médiích setkávat do konce října 2010.

Mohlo by Vás zajímat:  Volejte bez počítání. O2 nabízí předplacenou kartu s hovory po 1. minutě zdarma do všech sítí.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Data od T-Mobile – výrazné snížení cen

Novou podobu datových tarifů a balíčků pro surfování v mobilu přichystal T-Mobile pro své zákazníky od dnešního dne. Pro klienty je...

Zavřít