Vodafone nabízí internet a neomezené volání do vlastní sítě za méně než tisíc korun

Noví i stávající zákazníci Vodafonu si mohou od 1. srpna až do konce září aktivovat balíček, v rámci něhož získají neomezené volání do vlastní sítě a internet v mobilu za cenu 947 korun měsíčně. Prvních 400 minut přitom zákazníci mohou v rámci tohoto paušálního poplatku provolat i do ostatních tuzemských sítí. Mimořádná letní promo nabídka Vodafonu se vztahuje i na další kombinace Tarifů na míru. Detailní podmínky jsou k dispozici na www.vodafone.cz a na prodejních místech Vodafonu.

„Naším cílem je nabízet zákazníkům neomezené služby za nejlepší ceny na trhu. Proto jsme se rozhodli připravit speciální balíček, v rámci kterého zákazník získá natrvalo za 947 korun čtyři sta minut volání do všech sítí, neomezené volání do vlastní sítě a Internet v mobilu naplno,“ říká Jiří Libánský, marketingový manažer nabídek pro nefiremní zákazníky, Vodafone.

Nabídka platí pro všechny zákazníky, kteří mají, nebo si v době od 1. srpna do 30. září aktivují, Tarif na míru. Podmínkou je, aby si zákazník svůj účet spravoval přes internet.

Nabídka volání Cena s DPH
Měsíční paušál 1 000 Kč
Volné minuty 400 minut volání do všech síti
Výhoda zdarma volání sítě Vodafone po provolání volných minut

+

Internet v mobilu naplno Cena s DPH
Měsíční datový tarif (FUP 500 MB) 315 Kč

= Letní promo nabídka Vodafonu za 947 Kč

Mohlo by Vás zajímat:  Zákazníci Vodafonu si užijí Turbo Internet i na dovolené

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Personální novinky ve vedení společnosti Telefónica O2

Od 1. září 2010 dochází ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic k personálním změnám. Současný ředitel divize rezidentních zákazníků, Jose...

Zavřít