O2 má výhodnou nabídku pro rusky a vietnamsky hovořící komunity v ČR

Početné komunity cizinců žijících v České republice mají nyní možnost kontaktovat svou rodinu a známé v rodné zemi za mimořádně atraktivní ceny. Telefónica O2 přichází s předplacenou kartou O2 Da, která zákazníkům umožňuje volat a posílat SMS do 16 vybraných zemí za tuzemské sazby. Minuta volání je bude stát 5,50 Kč a odeslání SMS 2,60 Kč. Nabídka startuje 15. září 2010.

„Nabídku jsme připravili hlavně pro rusky a vietnamsky hovořící komunitu v ČR, je proto šitá na míru této specifické a současně početné skupině zákazníků. Ceny služeb na O2 Da kartě jsou jednotné. Zákazníci si už nemusí, jako doposud, pořizovat více SIM karet, aby mohli volat výhodně v tuzemsku i rodině do zahraničí. Karta O2 Da jim ušetří čas a usnadní využívání mobilních telekomunikačních služeb,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Nabídka O2 Da má maximálně jednoduché a přehledné parametry. Stejná cena platí pro volání a posílání SMS do všech sítí a vybraných zemí v jakoukoliv dobu. Zákazníci si nemusí hlídat, kdy a kam volají. Minuta volání je vyjde na 5,50 Kč včetně DPH. Za SMS zaplatí 2,60 Kč včetně DPH.

Předplacená karta O2 Da bude k dostání v O2 prodejnách, u vybraných partnerů a od 15. září také prostřednictvím webové stránky www.o2da.cz.

Země se zvýhodněným voláním a SMS v rámci nabídky O2 Da

Ukrajina, Rusko, Moldavsko, Mongolsko, Bělorusko, Kazachstán, Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Turkmenistán, Tádžikistán, Uzbekistán, Kirgizstán, Vietnam, Čína, Izrael

Pro ostatní země jsou služby zpoplatněny dle platného ceníku.

Mohlo by Vás zajímat:  Očekávání rozdělení O2 na dvě nezávislé firmy se začínají naplňovat

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: Chinaski opět na scéně

Pro milovníky hudby z domácí scény připravil T-Mobile další lahůdku. Dnešním dnem vychází exkluzivně na www.t-music.cz nové album Chinaski s názvem "Není...

Zavřít