Podzimní novinky ve službě O2 TV

Telefónica O2 připravila pro zákazníky O2 TV dvě novinky:

· Všichni zákazníci virtuální videopůjčovny Videotéka mohou nyní sledovat filmy v kategoriích Žhavé novinky, Filmové hity a Dětské / pohádky za nižší ceny.

· O2 TV rozšiřuje nabídku o 10 nových kanálů.

Videotéka zlevňuje filmy a pohádky

Od 1. října přináší virtuální půjčovna Videotéka všem zákazníkům filmovou zábavu za nižší ceny. O 25 Kč méně než doposud zaplatí za všechny filmy v kategorii Žhavé novinky. Vypůjčení takového trháku, jakým je například napínavý thriller s Leonardem DiCapriem Prokletý ostrov, je nyní vyjde pouze na 55 Kč. Tituly v kategoriích Filmové hity a Dětské / pohádky získají zákazníci nově za cenu 45 Kč, tj. s 25% úsporou. Těšit se zde mohou například na klasiku v podobě všech dílů Kmotra či obou dílů rodinného filmu Myšák Stuart Little.

Videotéka umožňuje půjčit a sledovat filmy v pohodlí svého domova. Je součástí všech základních filmových balíčků O2 TV. Pro přístup do Videotéky stačí zákazníkovi pouze dálkové ovládání.

Nové kanály O2 TV

O2 TV zařazuje do programové nabídky 10 nových kanálů. Od 22. září 2010 je v nabídce O2 TV vysílání například filmového kanálu Universal Channel, dokumentárního History, sportovního Sport2 a řady dalších. V současné době tedy O2 TV nabízí 81 televizních programů. Kanály budou zákazníkům aktivovány automaticky a bezplatně dle jejich stávající programové nabídky. Více o nově přidaných kanálech a jejich aktuálních pozicích najdete zde

Mohlo by Vás zajímat:  Půlroční pilotní projekt mobilních plateb: Češi jsou připravení na revoluci v placení, rok 2012 bude rokem bezkontaktních plateb