SMS Smršť od O2

Pravou smršť textovek připravila pro všechny zákazníky předplacených O2 karet společnost Telefónica O2. Od září 2010 si mohou aktivovat balíček SMS Smršť, se kterým mají po dobu 2 hodin k dispozici neomezené množství zpráv. Za dvouhodinový SMSkový maratón zaplatí pouze 19 Kč.

Se situacemi, kdy není zrovna vhodné mluvit do mobilního telefonu, se setkáváme dnes a denně. Můžeme je zažít v autobuse nebo ve vlaku plném lidí, u lékaře v čekárně či na úřadě. Právě pro takové chvíle našim zákazníkům nově nabízíme balíček zpráv, se kterým mohou jen za 19 Kč rozeslat během dvou hodin tolik SMS, kolik budou potřebovat. S SMS Smrští si přijdou na své i praví ‚SMS závisláci‘, říká Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Balíček SMS Smršť je určen pro všechny zákazníky předplacených O2 karet. Za cenu 19 Kč vč. DPH s ním mohou po dobu 2 hodin posílat do mobilní sítě O2 neomezené množství SMS zpráv. Pro objednání stačí zaslat SMS ve tvaru SMS19 na číslo 999111 nebo použít hlasovou samoobsluhu na *11. Balíček je možné aktivovat až 3x denně. Podrobné informace k nabídce jsou k dispozici na http://www.o2.cz/smsmrst

Mohlo by Vás zajímat:  Zaujalo nás - dobrou chuť

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone spouští v Ústí nad Labem vysokorychlostní mobilní 3G internet

Vodafone spouští rychlý internet pro mobilní telefony a notebooky. Pokryto je 97,1 % populace tohoto krajského města. Proto mohou nyní...

Zavřít