3G síť od O2 je dostupná v dalších třinácti městech

Společnost Telefónica O2, která v současné době disponuje největším 3G pokrytím České republiky, pokračuje dle plánu v jeho dalším rozšiřování. Signál 3G s kvalitními datovými přenosy nově přináší do třinácti měst. Rychlé surfovat na internetu v mobilech i přenosných počítačích nově mohou lidé z Hodonína, Jičína, Klatov, Českého Krumlova, Vyškova, Znojma, Rakovníku, Jindřichova Hradce, České Lípy a Přerova. V průběhu tohoto týdne se budou moci připojit v 3G síti k internetu také obyvatelé Blanska, Příbrami a Chebu.Celkem tak 3G síť od O2 nyní pokrývá více než 39 % populace.

Nezávislá měření serveru DSL.cz ukazují, že Telefónica O2 Czech Republic dlouhodobě nabízí nejvyšší průměrnou rychlost mobilního internetu v ČR. Pozici lídra v kvalitě 3G pokrytí společnost potvrdila také v srpnu 2010 s průměrnou rychlostí stahování 1 789 kb/s.

Mobilní 3G síť je nyní dostupná v těchto 67 městech a jejich okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Ostrava, Zlín, Kladno, Rokycany, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Beroun, Nymburk, Jeseník, Písek, Šumperk, Litoměřice, Strakonice, Děčín, Kolín, Kutná hora, Teplice, Jablonec nad Nisou, Havířov, Bruntál, Nový Jičín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Tábor, Most, Mladá Boleslav, Třinec, Mělník, Sokolov, Vsetín, Domažlice, Opava, Trutnov, Uherské Hradiště, Pelhřimov, Rychnov nad Kněžnou, Benešov, Louny, Břeclav, Karviná, Orlová, Dolní Lutyně, Petřvald, Bohumín, Hodonín, Jičín, Klatovy, Český Krumlov, Vyškov, Znojmo, Rakovník, Jindřichův Hradec, Česká Lípa, Přerov, Blansko, Příbram, Cheb.

Aktuální mapu pokrytí najdete zde.

DSL.cz

Mohlo by Vás zajímat:  Zákazníci O2 mohou v Google Play platit bez použití platební karty

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile opět získal cenu Firma roku: Rovné příležitosti

T-Mobile opět získal prestižní ocenění v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti.  Vítěze vyhlásila 6. října 2010 nevládní nezisková organizace Gender...

Zavřít