T-Mobile: 3G v Přerově a Třebíči

T-Mobile pokračuje intenzivně ve výstavbě 3G sítě. Dnešním dnem si nejmodernější připojení mohou vyzkoušet zákazníci v Přerově a Třebíči. Mobilní vysokorychlostní síť je tak nyní dispozici pro uživatele internetu již v jednadvaceti městech. Pokryta je 1/3 populace České republiky.

Provoz 3G sítě byl spuštěn v lednu 2010. Nejintenzivnější výstavba proběhla v průběhu prázdnin, kdy byl spuštěn rekordní počet základnových stanic. Nyní se do seznamu pokrytých měst přiřadila další dvě města, Přerov a Třebíč. V prvně jmenovaném je síť dostupná pro 75 % obyvatel, v druhém se pak z 3G služeb může těšit 87 % populace.

Možnost vyzkoušet si mobilní internet zdarma pro nové i stávající zákazníky stále platí. Těm, co mají paušál, stačí objednat zvýhodnění Internet v mobilu Standard nebo Internet v mobilu Klasik. Získají tak surfování na celý měsíc zdarma. Pro uživatele předplacených karet je připraven Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto zvýhodnění. Zákazníci si mohou také vyzkoušet připojení v notebooku díky speciální edici Twist Internet za 299 Kč s datovým limitem 500 MB. V ceně SIM je obsažen měsíc surfování zdarma. Do konce roku navíc zákazník dobíjí za internet měsíčně jen 249 Kč.

Rychlý mobilní internet je nyní dostupný pro obyvatele 21 měst: Praha, Plzeň, Brno, České Budějovice, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Ostrava, Teplice, Prostějov, Havířov, Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Opava, Most, Přerov a Třebíč. Do konce roku 2012 bude pokryto na pět set měst.

Více informace na www.t-mobile.cz/internet.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE V PRVNÍCH DEVÍTI MĚSÍCÍCH 2013

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
3G síť od O2 je dostupná v dalších třinácti městech

Společnost Telefónica O2, která v současné době disponuje největším 3G pokrytím České republiky, pokračuje dle plánu v jeho dalším rozšiřování....

Zavřít