T-Mobile uvádí novou satelitní televizi

Analogová tma klepe na dveře a T-Mobile se rozhodl nejen svým zákazníkům nabídnout možnost, jak si zajistit televizní vysílání v digitální kvalitě. Od 1. listopadu si zájemci budou moci pořídit v prodejnách operátora i satelitní TV. T-Mobile Televize přináší dvě programové nabídky a diváci si budou moci objednat až tři doplňkové balíčky. Jako jediný na trhu nabídne T-Mobile satelitní anténu a přijímač, včetně podpory HD a nahrávání pořadů na USB disk, za pouhou 1 Kč. 

„Velké množství domácností nyní řeší situaci, jak mít i po vypnutí analogového vysílání televizní signál. Proto jsme se rozhodli přijít se satelitní T-Mobile Televizí. Na rozdíl od klasického DVB-T nabídneme řadu kanálů v HD kvalitě,“ říká Petr Dvořák, marketingový ředitel společnosti T-Mobile, a dodává: „Navíc jako jediní na trhu dáme zákazníkům možnost pořídit si satelitní přijímač, který podporuje HD a nahrávání pořadů, jen za 1 Kč.“

T-Mobile Televize umožňuje satelitní příjem českých a zahraničních stanic v digitální kvalitě kdekoliv na území ČR. Kromě programů v HD rozlišení, které ocení zejména majitelé televizorů s velkou obrazovkou, je kvalita obrazu všech kanálů vyšší v porovnání nejen s analogovým, ale často i DVB-T vysíláním.

Start – základní programy bez měsíčního paušálu
Zájemci o T-Mobile Televizi mohou vybírat ze dvou základních programových nabídek. Varianta Start nabízí 16 českých a slovenských programů + ČT a Novu v HD rozlišení. Tato možnost není spojena s žádným pravidelným měsíčním poplatkem, ale zákazník musí uhradit plnou cenu za satelitní přijímač, anténu a TV kartu (celkem 5 999 Kč). Jako jediný na trhu však T-Mobile umožní svým stávajícím mobilním zákazníkům při prodloužení jejich smlouvy k hlasovému tarifu získat tento balíček pro příjem satelitní televize za zvýhodněnou cenu (jako mobilní telefon) a ušetřit tak bezmála šest tisíc korun.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE AUTOPARK PŘINÁŠÍ DOKONALÝ PŘEHLED O FIREMNÍCH VOZECH

Standard – více než čtyři desítky stanic a přijímač od jedné koruny
Zajímavější, co do množství programů i cenových zvýhodnění, je nabídka Standard se smlouvou na dva roky. S ní divák získá nejen 18 Start kanálů, ale i 25 dalších stanic v českém a slovenském jazyce. Zákazník zároveň dostane satelitní přijímač i anténu za 1 korunu včetně DPH. Za dotovanou cenu 499 korun pořídí uživatel rovněž instalaci služby u sebe doma, přičemž aktivace je zcela zdarma. Měsíčně pak přijde T-Mobile Televize na 449 korun včetně DPH.

Dodávané satelitní přijímače podporují vysílání v HD kvalitě a rovněž funkci PVR (Personal Video Recorder). Každý si tak přes USB může připojit například externí harddisk nebo USB flash-disk a nahrát si své oblíbené pořady.

Navíc, kdo uzavře smlouvu na dva roky a již má vhodný satelitní přijímač, ušetří prvních šest měsíců 50 procent na pravidelném měsíčním paušálu. Za Standard tak nezaplatí 449, ale jen 224,50 Kč s DPH.

T-Mobile Televize Start Standard
Nabídka kanálů 16 českých a slovenských programů + ČT HD a Nova HD Start + 25 dalších programů v češtině
Smlouva Není na 24 měsíců
Aktivační poplatek 1 599 Kč 0 Kč
Měsíční poplatek 0 Kč 449 Kč
Přijímač a anténa 4 400 Kč 1 Kč
Instalace cca 2 000 Kč* 499 Kč

Poznámka: *zákazník platí přímo instalačnímu partnerovi. Ceny s DPH.

Je libo něco navíc?
Tím ale možnosti T-Mobile Televize nekončí. K dispozici jsou tři další volitelné balíčky, které si zákazníci mohou objednat: Film, HD a Zábava CS. A to jak uživatelé varianty Standard, tak Start. Navíc, kdo uzavře smlouvu na dva roky k TV Standard do konce letošního roku, získá balíček HD zdarma na šest měsíců.

T-Mobile Televize Film HD Zábava CS
Měsíční poplatek k TV Start 299 Kč 349 Kč 99 Kč
Měsíční poplatek k TV Standard 299 Kč
Programy HBO, HBO HD, Cinemax Eurosport, Nova Sport, Filmbox, History, Discovery, Brava, Travel Channel* Kino CS, Doku CS, Muzika CS
Mohlo by Vás zajímat:  Za 36 dní si zákazníci objednali 36 000 dárků

Poznámka: *k dispozici od 15. listopadu 2010

Pro využívání služby je potřeba mít:

  • TV kartu do přijímače pro dekódování programů;
  • Přijímač (set-top-box);
  • Parabolickou anténu a konvertor (LNB);
  • Propojení koaxiálním kabelem mezi anténou a přijímačem.

V případě, že zákazník už část potřebného vybavení má, může si pořídit jen zbývající hardware. Samotná TV karta přijde na 1 599 korun. Přijímač i s TV kartou bude stát 5 499 korun. Celý komplet pak 5 999 korun s DPH.

Pro poskytování služby je využívána satelitní platforma Skylink na družicích Astra 23,5 a 19,2 (JV).

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nová deska Skyline u T-Mobile za 50 Kč

T-Mobile pokračuje v podpoře tuzemských kapel prostřednictvím hudebního portálu www.t-music.cz. Nabídne tak fanouškům skupiny Skyline novou, v pořadí již pátou desku s názvem...

Zavřít