T-Mobile vylepšuje Twist Surf+

Příjemných zpráv o internetu není nikdy dost. Tentokrát jsou určeny příznivcům surfování v mobilu. Od dnešního dne zvyšuje T-Mobile týdenní FUP limit pro uživatele předplaceného zvýhodnění Twist Surf+ z 15 MB (megabytů) na 25 MB týdně. Balíček zároveň přinese zcela neomezené brouzdání po webu.

Po srpnovém uvedení nových datových tarifů vylepšuje T-Mobile rovněž nabídku pro majitele předplacených karet. Noví i stávající uživatelé zvýhodnění Twist Surf+ mohou od dnešního dne počítat s vyšším FUP limitem. Pro návštěvy oblíbených stránek v mobilu, kontrolu e-mailů či chatování budou mít týdně k dispozici 25 MB dat místo dosavadních 15 MB.

Další dobrou zprávou je, že s balíčkem budou mít internet zcela bez omezení, ať už se jedná o využití nejrůznějších aplikací či přístupových portů. Zákazník tak má jistotu, že kromě pravidelné týdenní částky 39 Kč s DPH jej nečekají žádné další poplatky za mobilní internet.

Navíc každý, kdo si Twist Surf+ aktivuje poprvé, může si jej vyzkoušet první dva týdny zcela zdarma.

Obdobná změna se týká rovněž datového zvýhodnění pro tarifní zákazníky Surf+ a Surf&Mail+. Zákazníci s těmito balíčky mohou používat všechny oblíbené aplikace v telefonu a nezaplatí ani korunu navíc nad měsíční poplatek (u Surf+ je to 118,80 Kč s DPH a pro Surf&Mail+ 238,80 Kč s DPH).

Twist Surf+ Internet v mobilu
na den Standard Klasik Premium
Cena 39 Kč týdně 24 Kč/24 hodin od 110 Kč měs. od 178,80 Kč měs od 399 Kč měs.
Technologie GPRS/EDGE/3G
Rychlost 3 Mbps/512kbps
FUP limit 25 MB týdně 10 MB denně 100 MB měs. 200 MB měs. 1 GB měsíčně
Internet neomezeně
E-mail
Další aplikace

Kompletní informace na www.t-mobile.cz/internet.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile oznamuje změny

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 TV v novém

Společnost Telefónica O2 představuje nový koncept služby O2 TV. Od 15. října 2010 si budou moci všichni zákazníci přizpůsobit výběr...

Zavřít