Vodafone zajišťuje mobilní služby pro skupinu C.S.CARGO

Mobilní služby pro dopravní a logistickou skupinu C.S.CARGO zajišťuje od září společnost Vodafone Czech Republic. Ta pro pětici firem v rámci holdingu C.S.CARGO dodává stovky hlasových a datových SIM karet pro kvalitní komunikaci mezi zaměstnanci a pro sledování a zabezpečení vozidel. Vodafone tak posiluje v segmentu velkých firem, které díky konvergovanému řešení Vodafone OneNet optimalizují výdaje za telekomunikační služby. V současnosti řešení Vodafone OneNet využívá více než 1000 velkých firemních zákazníků.

„V segmentu firemních zákazníků jsme se za necelé tři roky stali respektovaným partnerem. Nejvíce nám v tom pomáhá komplexní telekomunikační řešení Vodafone OneNet, se kterým zákazníkům optimalizujeme náklady za ICT služby,“ uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu a dodává: „Součástí našich chytrých řešení jsou i specifické služby postavené na principu machine to machine komunikace.“

„Vodafone nám pomůže zajistit spolehlivou hlasovou a datovou komunikaci, díky které dosáhneme i podstatných úspor především díky kvalitnějšímu monitoringu firemních telefonů,“ uvedl Petr Šimek, vedoucí oddělení Centrální nákup společnosti C.S.CARGO.

Vodafone nabízí telekomunikační služby v pevné a mobilní síti pro všechny podnikatele, od nejmenších živnostníků přes středně velké firmy až po velké nadnárodní společnosti.

Mohlo by Vás zajímat:  Zákazníci Vodafone vytvoří vlastní mapu pokrytí mobilním internetem s reálnými rychlostmi