Datové paušály a modemy budou dostupné i mimo prodejny Vodafonu

Díky dohodě se společností TechData Distribution nabídne Vodafone své datové paušály a modemy kromě svých prodejen i v dalších více než třech tisících prodejnách po celé ČR. V obchodech obsluhovaných společností TechData zákazníci navíc získají exkluzivní slevu 25 % na datový paušál na rok.

„Cílem spolupráce se společností TechData je nabídnout zákazníkům na místě, kde si pořizují přenosný počítač i koupi mobilního připojení k internetu za výhodnou cenu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu.

Vodafone tuto spolupráci zahajuje exkluzivní slevou 25 % na datový tarif Připojení na stálo na rok. Tuto slevu získají zákazníci, kteří si koupí datový paušál Připojení na stálo od Vodafonu společně se slevou Po svém (10 %), jedním z modemů Vodafonu a jakýmkoli přenosným počítačem v jedné z více než 3 000 prodejen obsluhovaných společností TechData. Připojení na stálo je tak měsíčně vyjde na 354 Kč včetně DPH po dobu jednoho roku. V případě dobré platební morálky získají zákazníci navíc po tříměsíčním využívání datového tarifu ve 2 vyúčtováních po sobě 250 Kč slevu na datové služby.

Připojení na stálo Cena
Běžná cena datového tarifu Připojení na stálo se slevou Po svém (10 %) 472,50 Kč vč. DPH
Cena při 25 % slevě po dobu jednoho roku: 354 Kč vč. DPH, platí při koupi přenosného počítače do 31. 1. 2011

Internetové modemy Vodafonu:

  • 3G modem (pro 3G pokrytí v městských oblastech – 35 % ČR) – 777 Kč včetně DPH
  • KOMBO modem (pro 3G pokrytí a navíc i CDMA pokrytí ve venkovských oblastech – 80 % ČR) – 1477 Kč včetně DPH

Měsíční datový tarif pro připojení k internetu v počítači/notebooku:

Připojení na stálo Cena s DPH Cena se službou Po svém
Měsíční datový tarif (FUP 3 GB) 525 Kč 472,50 Kč

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoční nadílka pro Twist zákazníky

Vánoce se blíží a T-Mobile myslí samozřejmě také na majitele předplacených karet. Čekání na štědrovečerní nadílku si nyní mohou velmi...

Zavřít