Internet od O2 s rychlostí až 16 Mb/s jen za 400 Kč měsíčně

Společnost Telefónica O2 od 1. listopadu spouští časově omezenou zvýhodněnou nabídkuO2 Internet s rychlostí až 16 Mb/s na celý rok pouze za 400 Kč měsíčně včetně DPH. S využitím slevy k tarifům O2 NEON, případně tarifu O2 Podnikání, je dokonce možné toto připojení pořídit o dalších 100 Kč levněji. Akce bude probíhat celý listopad. Nabídka není podmíněna žádným časovým závazkem ani poplatky za pevnou linku.

Ať už zákazníci zvolí variantu O2 Internet (až 8Mb/s) nebo O2 Internet Plus (až 16 Mb/s), získají bonusové služby, např. O2 Navzájem (volání mezi dvěma O2 čísly zdarma) či bezpečnostní balíček F Secure. Službu mohou zákazníci objednávat na eshopu, na všech prodejnách či zákaznické lince. Aktivace všech variant O2 internetu stojí 1 Kč a ke službě je nabízen ADSL WiFi modem za 990 Kč včetně DPH či za zvýhodněnou cenu 495 Kč na eshopu.

Nabídku O2 Internet mohou zákazníci dále kombinovat např. s O2 Mobilní internet či O2 TV za zvýhodněné ceny.

Mohlo by Vás zajímat:  Startuje 1GOAL – největší mobilní kampaň všech dob

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 Tísňová péče sníží zdravotní a sociální rizika seniorů a zdravotně postižených

Společnost Telefónica O2 Czech Republic dnes představila službu O2 Tísňová péče, která rozšiřuje nabídku zdravotních a asistenčních služeb na bázi...

Zavřít