O2 představuje Zimní Extra výhody pro své zákazníky

Každý rezidentní zákazník O2 má nyní možnost prožít “ Extra“ zimu. Milovníci běžek se dočkají řady výhod v rámci seriálu běžeckých závodů SkiTour, který bude zahájen 7. 1. 2011 závodem Jizerská 50. Telefónica O2 se totiž stala hlavním partnerem seriálu SkiTour.

Běžeckému lyžování holduje každoročně 400 000 Čechů, přičemž řada z nich se nebrání ani rekreačním závodům. Seriál SkiTour sdružuje zatím tři závody pro veřejnost. Vedle Jizerské 50 je to Jilemnická 50 a Orlický maraton, v nejbližší době by však měla přibýt ještě jedna akce. Zákazníci O2 si budou moci závody užít s řadou výhod.

„V rámci Zimních Extra výhod získá každý z našich zákazníků slevu 20 % na startovné do většiny závodů. Výjimkou je Jizerská 50, kde členové O2 Extra během registrace obdrží jako dárek čepici SWIX,“ říká Tomáš Dufek, manažer pro sponzoring a eventy společnosti Telefónica O2 Czech Republic. „Na všech závodech zajistíme bezplatně přednostní profesionální namazání lyží, rozdáme startovní balíčky a v O2 stanu připravíme občerstvení,“ dodává.

Závody se konají v lednu a únoru příštího roku. Podrobnosti o seriálu SkiTour jsou k dispozici na stránkách www.ski-tour.cz/.

Zkrátka však nepřijdou ani sjezdaři a snowboardisté z řad rezidentních zákazníků O2. Ti budou moci využít slevy a volné vstupy na atrakce v pěti lyžařských areálechSnowhill, kam patří Herlíkovice, Šachty, Kamenec, Kašperky a Kozinec. Každý registrovaný zákazník může využít slevy na permanentky, vybavení, lyžařskou školu a ubytování ve vybraných objektech. Zcela zdarma pak bude účast ve slalomu s časomírou, využití skibusu a vstup do nově vybudovaných dětských parků. Podrobnosti k výhodám v areálech Snowhill budou k dispozici od 1. prosince na www.o2extra.cz.

Klub O2 Extra je určen pro všechny rezidentní zákazníky O2. Do Klubu se mohou přihlásit i zákazníci konkurenčních operátorů, kteří v něm najdou výhody i pro sebe. Členem se stane každý, kdo se zaregistruje na stránkách www.o2extra.cz. Členové získají exkluzivní služby, jako je například SMS a MMS brána, která umožní odeslat až 760 znaků bez reklamy, nebo O2 Záloha, která zamezí ztrátě důležitých kontaktů či poznámek z mobilního telefonu. Zákazníci také mohou získat vstupenky na sportovní a kulturní akce.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Datové paušály a modemy budou dostupné i mimo prodejny Vodafonu

Díky dohodě se společností TechData Distribution nabídne Vodafone své datové paušály a modemy kromě svých prodejen i v dalších více...

Zavřít