Odměna za dobití v novém

Telefónica O2 Czech Republic zatraktivňuje od 15. listopadu 2010 program Odměna za dobití.

• Nově si zákazník sám může zvolit svou odměnu. Ta je odstupňována dle věrnosti. Čím déle je s O2, tím více má na výběr.

• Vedle věcných cen a balíčků služeb je připravena také nová speciální kategorie EXTRA odměn v podobě slevových kuponů.

• Pro zvýšení zákaznického pohodlí dochází také ke změnám designu webových stránek www.odmenazadobiti.cz.

Program Odměna za dobití vznikl v roce 2009 a od té doby ho využilo již téměř 1 400 000 zákazníků, tj. více než 60 % všech zákazníků předplacených služeb. Odměnu získal každý z nich.

„Na základě průzkumů mezi zákazníky jsme se rozhodli program dále vylepšit a ocenit je tak za jejich věrnost. Rozšířili jsme mimo jiné nabídku cen o atraktivní slevy u našich partnerů, navíc si zákazníci budou moci vybírat odměnu, která jim nejlépe vyhovuje,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilní hlas a data Telefónica O2 Czech Republic a dodává: „Stránky www.odmenazadobiti.cz byly letos oceněny v soutěži WebTop100 jako nejúspěšnější webová prezentace v kategorii Marketingový nástroj. Věříme tedy, že jejich vylepšená verze přinese ještě lepší přístup k zaručeným odměnám, které si každý měsíc vyzvedávají statisíce našich zákazníků.“

Odměňování věrnosti

Zákazník nyní může ovlivnit, jakou odměnu dostane. Množství odměn k výběru je odstupňováno podle věrnosti. Zákazníci, kteří jsou u O2 méně než 6 měsíců, mají na výběr mezi jedním balíčkem služeb a partnerskou Extra nabídkou. Zákazníci, kteří jsou u O2 od 6 měsíců do 3 let, mají na výběr o jeden balíček služeb více. Ti, kteří jsou O2 věrní více než 3 roky, mohou zvolit mezi třemi balíčky služeb a partnerskou Extra nabídkou.

Nové EXTRA odměny

Zákazníci, kteří se v programu zaregistrují a stanou se členy EXTRA klubu, mají nově v rámci zaručených odměn na výběr také jednu EXTRA odměnu v podobě slevy na zboží či služby u našich partnerů.

Mohlo by Vás zajímat:  Burzovní oznámení

Webové stránky

Stránky www.odmenazadobiti.cz prošly několika změnami s cílem zvýšit pohodlí jejich návštěvníků. Kromě grafického oživení tak došlo k úpravám, které umožňují rychlejší načítání stránky.

Pravidla soutěže

Odměna za dobití Nárok na odměnu mají automaticky všichni zákazníci předplacených služeb, kteří si dobijí kredit v minimální hodnotě 200 Kč. Ti, kteří si dobijí 400 Kč a více, mají šanci získat ještě lepší odměny. Podle výše dobití jsou rozděleny nejen balíčky služeb, ale také věcné ceny. Po každém dobití obdrží zákazník formou SMS zprávy soutěžní kód, který vyplní na speciální webové stránce soutěže www.odmenazadobiti.cz a obratem si může zvolit svou zaručenou odměnu. Na stejných stránkách je každý den postupně zveřejněno 100 výherních okamžiků a ke každému z nich vypsána atraktivní věcná odměna. Zákazník, který si dobije kredit v daný čas nebo nejdříve po něm, získává příslušnou věcnou odměnu. Sto zákazníků tak má možnost odnést si každý den hodnotnou výhru v podobě televize s plochou obrazovkou, notebooku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, DVD přehrávače či poukázky na nákup zboží a zážitků. Jedou měsíčně se pak soutěží o hlavní výhru, kterou je koupelna od společnosti SIKO koupelny v hodnotě 100 000 korun.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone získal titul Nejodpovědnější velká firma roku 2010

Fórum dárců udělilo společnosti Vodafone prestižní ocenění TOP Filantrop 2010 v hlavní kategorii Nejodpovědnější velká firma roku 2010.

Zavřít