Personální změny ve správních orgánech Telefónica O2 Czech Republic

Dozorčí rada společnosti Telefónica O2 Czech Republic na svém zasedání konaném dne 4. 11. 2010 rozhodla o následujících změnách ve složení orgánů společnosti.

V návaznosti na rezignaci Jaimeho Smithe na funkci předsedy dozorčí rady a pana Alfonso Alonso Durána na funkci 1. místopředsedy dozorčí rady, přistoupila dozorčí rada k volbě do těchto funkcí. Do funkce předsedy dozorčí rady byl zvolen Alfonso Alonso Durán a do funkce 1. místopředsedy María Eva Castillo Sanz. Dále dozorčí rada do příštího zasedání valné hromady jmenovala (kooptovala) pana Anselmo Enriques Linarese do volné funkce člena dozorčí rady (funkce se uvolnila v září 2010 po zemřelém Enrique Used Aznarovi).

Dozorčí rada dále zvolila do funkce člena představenstva pana Františka Schneidera, který doplnil představenstvo pod rezignaci Josého Severino Perdomo Lorenzo v září 2010.

Mohlo by Vás zajímat:  Nejlepším českým telco webem je www.o2.cz

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile 3G: další města pokryta

T-Mobile i v době předvánočního shonu pokračuje v intenzivním pokrývání nejmodernější 3G sítí. Nyní se z této technologie mohou těšit i obyvatelé dalších...

Zavřít