T-Mobile má dárky také pro seniory

T-Mobile v předvánočním čase přináší další tip na zajímavý dárek pod stromeček. Tentokrát by měli zpozornět dříve narození nebo ti, kteří chtějí své rodiče a prarodiče překvapit o Štědrém večeru. Každému, kdo si do konce roku 2010 zakoupí telefon Emporia TALK premium, přidá T-Mobile exkluzivně jako dárek turistické hůlky. Akce platí ve Značkových prodejnách T-Mobile a ve vybraných Partnerských prodejnách.

K získání trekkingových hůlek si stačí pořídit přístroj Emporia TALK premium. Kdo se ale rozhodne uzavřít zároveň smlouvu nebo přejít z předplacené služby Twist na tarif, bude mít nadílku ještě bohatší. HIT balíček, který je v nabídce, totiž spojuje tarif Kredit 300 HIT a telefon za mimořádně sníženou cenu 1199 korun s DPH. Díky HITové variantě tarifu, dostane uživatel každý měsíc 20 % kreditu navíc. A pokud jej nevyčerpá, bude mu převeden do dalšího měsíce. Samozřejmě platí i vánoční nabídka – každý zákazník dostane k nové smlouvě atraktivní digitální fotorámeček.

Emporia, jejíž základní cena činí 2099 Kč s DPH, je uživatelsky mimořádně jednoduchá a bude vyhovovat všem seniorům, kteří především rádi telefonují nebo posílají SMS. Nejen kvalitní a odolná konstrukce elegantního tvaru, ale především velká tlačítka s dobře viditelnými popisky, dobře čitelný text na displeji a vysoká hlasitost vyzvánění je pro věkově pokročilé velkým přínosem.

Jen ve Značkových a vybraných Partnerských prodejnách T-Mobile ale získají zájemci značkové turistické hůlky. Ty nabízejí při chůzi vyšší pocit bezpečí a značně snižují namáhání kloubů, což ocení především aktivní senioři. Jde o ideální doplněk pro všechny milovníky procházek v přírodě. Cílem tohoto komplexního kondičního cvičení, které je velmi jednoduché, mnohostranné a především vhodné pro všechny věkové a výkonnostní skupiny, je zvýšení kondice.

Tato nabídka platí do 31. 12. 2010 nebo do vyčerpání zásob.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 představuje Zimní Extra výhody pro své zákazníky

Každý rezidentní zákazník O2 má nyní možnost prožít " Extra" zimu. Milovníci běžek se dočkají řady výhod v rámci seriálu...

Zavřít