TOP Filantrop cena pro T-Mobile

T-Mobile získal první místo v prestižní soutěži TOP Filantrop, v kategorii „Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci roku 2010“ a navázal tak na loňský úspěch, kdy za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví získal cenu VIA Bona. TOP Filantrop je mezinárodním oceněním za společenskou odpovědnost platformy Byznysu pro společnost. Slavnostní předávání cen proběhlo 11. 11. v pražské kapli Sacre Coeur. 

„Do soutěže jsme se přihlásili s projektem Jeden den pro váš dobrý skutek, který ve společnosti existuje již od roku 2005. V tomto roce jsme jako jedni z prvních v České republice začali poskytovat na dobrovolnictví jeden placený den v roce.  Do CSR aktivit se snažíme zapojovat maximum zaměstnanců, proto jim nabízíme takové možnosti zapojení, aby si z nich mohl vybrat opravdu každý,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti firmy T-Mobile.

Obliba dobrovolnického dne mezi zaměstnanci stále roste. V roce 2009 jich vyrazilo do neziskových organizací pomáhat už skoro 600 (tedy téměř každý čtvrtý zaměstnanec), a to včetně top managementu. Za pět let existence programu Jeden den pro váš dobrý skutek odpracovali naši zaměstnanci během 1 729 dní 13 760 hodin ve prospěch neziskových organizací.

Slavnostního předávání cen v pražské kapli Sacre Coeur se zúčastnil i generální ředitel T-Mobile Roland Mahler, který při přebírání ceny mimo jiné uvedl: „CSR bez zapojení zaměstnanců nemůže fungovat. Proto nás velice těší, že počet zapojených osob rok od roku narůstá. Za tento rok je to již více než šest set zaměstnanců.“ Roland Mahler stál u zrodu všech CSR aktivit společnosti.

7. ročník soutěže TOP Filantrop, mezinárodní cena Byznysu pro společnost za společenskou odpovědnost, vyhlásila platforma Byznys pro společnost v partnerství s Fórem dárců, Czech TOP 100 a dalšími institucemi. Finalisté české soutěže TOP Filantrop v kategorii „Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci roku 2010“, v níž se stal T-Mobile vítězem, byli zároveň hodnoceni dle dalších kritérií v rámci Evropské ceny za firemní dobrovolnictví 2011 vyhlášené při příležitosti Evropského roku dobrovolnictví 2011 / The European Year of Volunteering 2011. Do mezinárodního programu Evropská cena za firemní dobrovolnictví se zapojilo celkem 22 evropských zemí.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Odměna za dobití v novém

Telefónica O2 Czech Republic zatraktivňuje od 15. listopadu 2010 program Odměna za dobití. • Nově si zákazník sám může zvolit...

Zavřít