Vánoční nadílka pro Twist zákazníky

Vánoce se blíží a T-Mobile myslí samozřejmě také na majitele předplacených karet. Čekání na štědrovečerní nadílku si nyní mohou velmi příjemně zkrátit. Každý Twist zákazník, který si od 22. listopadu jednorázově dobije kredit alespoň 400 korunami, získá zdarma výhody na čtyři adventní víkendy. 

Kdo z Twist zákazníků bude o posledním listopadovém a prosincových víkendech vyrážet na nákup vánočních dárků, může bez starosti o výši kreditu konzultovat výběr se svými blízkými. Za dobití částkou alespoň 400 korun získá totiž každý víkend jednu službu zcela zdarma. Čím dříve tak učiní, tím více výhodných víkendů si užije.

Během toho prvního – 27. a 28. listopadu – si majitelé předplacených karet budou moci užít volání do sítě T-Mobile zcela zdarma. O týden později přijdou na řadu bezplatné SMS a třetí adventní sobotu a neděli ovládnou multimediální zprávy – každá odeslaná z Twist čísla v rámci sítě přijde na 0 korun s DPH.

Konec předvánočního času pak bude ve znamení všech zmíněných služeb – za všechny hovory, SMS a MMS do vlastní sítě nezaplatí uživatelé Twistu ani korunu. Podmínku dobít si 400 Kč se tedy vyplatí splnit i později, poslední víkend opravdu stojí zato.

Čtyři víkendy dárků pro Twist zákazníky:

  • 27. a 28. 11. – volání zdarma do vlastní sítě
  • 4. a 5. 12. – SMS zdarma do vlastní sítě
  • 11. a 12. 12. – MMS zdarma do vlastní sítě
  • 18. a 19. 12. – volání, SMS a MMS zdarma do vlastní sítě

Pokud si zákazník navýší kredit například až na začátku prosince, o zbývající výhodné víkendy nepřijde. Stále bude moci využít zdarma SMS, MMS a finále v podobě hovorů SMS, MMS do vlastní sítě zdarma. Čím dříve ale dobije, tím více získá.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile získal ekologický certifikát

O aktivaci výhody bude uživatel automaticky informován pomocí SMS. Kdo si například dobije kredit až v neděli, o službu zdarma nepřijde a bude ji moci čerpat až do konce víkendu.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
TOP Filantrop cena pro T-Mobile

T-Mobile získal první místo v prestižní soutěži TOP Filantrop, v kategorii „Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci roku 2010“ a navázal tak na loňský...

Zavřít